Jump to content

Tork canavarı Dündar...

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yaw Dündar usta ağzımıza bal çaldı ve bi daha haber çıkmadı veya ben mi kaçırdım.Beni izleyin dedi.Konu bizim guzuları tork canavarı yapacaktı...Şu yeni buluşunu açıklama zamanı gelmedi mi daha Dündar usta.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yaw Dündar usta ağzımıza bal çaldı ve bi daha haber çıkmadı veya ben mi kaçırdım.Beni izleyin dedi.Konu bizim guzuları tork canavarı yapacaktı...Şu yeni buluşunu açıklama zamanı gelmedi mi daha Dündar usta.. ;)

ufak bir acıklama yapmıstı Biran abi patent mevzusu yüzünden detay veremiyordu ctesi Okan taktırıp deneyecekti aracında
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Taman sağol Bülent.Okan uçup gitmesin şimdi İzmirin bütün ferrarileri ile kapışır kerata.. 8:)8):eek:

fazla bişey beklemiorum 10 hp verse yeter bana :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fazla bişey beklemiorum 10 hp verse yeter bana :2funny:

10 hp ne demek,hors pavır mı yoksa bildiğimiz at gücü mü... ;D:D Gerçekten 10 yeter bize şöyle biraz daha seri ivlenme yapsın en azından. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

10 hp ne demek,hors pavır mı yoksa bildiğimiz at gücü mü... ;D:D Gerçekten 10 yeter bize şöyle biraz daha seri ivlenme yapsın en azından. ;)

yani en azından mahcup etmez yolda bizi:))
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün Murat uğradı ayak üstü baya lafladık Angel ları gelmiş nasipse bu çarşamba montajını yapacağız , bu arada bana yakıt istatistiğini gösterdi azmine hayran kaldım ilk km den itibaren eksiksiz bir çizelgesi var ,  bu arada tabii tasarruf cihazımızıda deneme şansımız oldu iki dakakikada montajı yaptık ve yola çıktık eee tabii olan oldu  ;D  ( ufak bir alıştırma turundan sonra )1. vites kalkış  2. vites yok direk 3 e atıyoruz hızımız saatte 20 km , devir 2 bin oluyor hooop 4. vites  tabii devir 1.500 e düşüyor  gaz veriyoruz devir 2000 oluyor hemen 5 e atıyoruz devir yine 1500 gaz veriyoruz hemen toparlıyoruz devir 2000 hızımız 40-50 arası gayet rahat bir sürüş ortalama kullanışta en az 1000 devir avantajımız var Murat ın yorumlarınıda bekliyorum sonuçta aleti taktık ilerleyen günlerde bilgi verecek , Okan senide bekliyorum  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Performans açısından nasıl bi faydası var peki Dündar Abi?

Bu arada ben orjinal konuyu Ticari Reklamlar bölümüne taşıdım...

sen bugun taktırıp denemicekmiyd,n Okan???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen bugun taktırıp denemicekmiyd,n Okan???

Gaz pedalı ayağının altında ezilmiyor , yüksek süratte bile  dinamik bir pedal her an hızlanacakmış hissi veriyor birde normal seyirde gaza bastığımız zaman pedalda ezilme hissi varya işte bu olay olmuyor pedala dokunur dokunmaz araç hamle yapıyor. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Gaz pedalı ayağının altında ezilmiyor , yüksek süratte bile  dinamik bir pedal her an hızlanacakmış hissi veriyor birde normal seyirde gaza bastığımız zaman pedalda ezilme hissi varya işte bu olay olmuyor pedala dokunur dokunmaz araç hamle yapıyor. ;)

0-100 e bi katkısı oluyormu dündar usta
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

HeHe rakamlara geçmeeden önce ufak ayarlamaları sıfırlayacağız , mazda3 olarak 2 araca farklı ayarlarda monte ettik birtanesine ayar tutmadı ( performans ve şartlar oluştu ama yanısıra yan etkiler oldu ) şimdi son ayarlamaları yapı yeniden deneyeceğiz amaç sıfır hata = memnuniyet  ;)

Performans için şunu söyleyebilirim Kaan'ın araçta denedik 2. viteste yığılma olduğunu ve fark hissttiğini söyledi daha sonra onun aracada takıp deneyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...