Jump to content

Ziebart cam filmi tamamdır..(aslında tamam değil tek parça olmadı arka cam)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Saat 15.15 te bıraktım aracı..önce yıkadılar..sonra başladılar..18.40 gibi bitti..ama ben aceley ettirttim biraz..

Arka camı önce tek parça denemelerine rağmen malesef olmamış tek parça o yüzden iki parça çektiler arka camı..fakat ben baskın çıktım tek parça olarak Volkan`ı ve Okan`ı örnek verdim..Volkan`ı hatırladılar..

Spoyler yüzünden takamıyoruz tek parça diyorlar illa..Spoyleri çıkartıp deneyelim diyorlar daha sonra ona da ben yanaşmıyorum..böyle kullan içine sinmezse değiştiririz dediler..benim kesin sinmeyecek içime..

4 tane koyuluk derecesi var..açık - orta - koyu - en koyu

ben yan camları orta, arka camı koyu yaptırdım..gündüz problem yok ama akşamüstü sanki bana biraz koyu oldu gibi geldi..

Arka camın tonu çok iyi oldu ama..çünkü h.içi guzuyu hep eşim kullandığından arkadan fazla içeriyi belli etmemesi iyi olacak..

Fiyat: 470 ( 6 taksitli fiyat)

Arka camın tek parça değilde iki parça olmasına ne diyorsunuz?

Fotolar artık yarına..

Edit: Bugün hava kapalı ve yağışlı..bu havalarda şöyle gözüküyor

m004fn6.jpg

[img width=800 height=600]http://img220.imageshack.us/img220/9985/m006tm0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

6

• MuRDoC_111

9

• CaRaBeeN

18

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

hayırlı olsun.Bende bir ara açık renk taktıracam.Benim merak ettiğim ,bu işten adamlar kaç lira kar ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saat 15.15 te bıraktım aracı..önce yıkadılar..sonra başladılar..18.40 gibi bitti..ama ben aceley ettirttim biraz..

Arka camı önce tek parça denemelerine rağmen malesef olmamış tek parça o yüzden iki parça çektiler arka camı..fakat ben baskın çıktım tek parça olarak Volkan`ı ve Okan`ı örnek verdim..Volkan`ı hatırladılar..

Spoyler yüzünden takamıyoruz tek parça diyorlar illa..Spoyleri çıkartıp deneyelim diyorlar daha sonra ona da ben yanaşmıyorum..böyle kullan içine sinmezse değiştiririz dediler..benim kesin sinmeyecek içime..

4 tane koyuluk derecesi var..açık - orta - koyu - en koyu

ben yan camları orta, arka camı koyu yaptırdım..gündüz problem yok ama akşamüstü sanki bana biraz koyu oldu gibi geldi..

Arka camın tonu çok iyi oldu ama..çünkü h.içi guzuyu hep eşim kullandığından arkadan fazla içeriyi belli etmemesi iyi olacak..

Fiyat: 470 ( 6 taksitli fiyat)

Arka camın tek parça değilde iki parça olmasına ne diyorsunuz?

Fotolar artık yarına..

Bende ziebartta yaptırdım. Benim arka camada 3. denemelerinde takmayı başarabilmişler. Arka camın şeklinden olsa gerek. Spoiler le ilgili bi durum değil aslında, çünkü benimkinde spoiler olmamasına rağmen 3. seferde takabildiler. İki parça olması da hiç sorun değil çünkü iki parça arasında belli olmasın diye bir teknik kullanıyorlar. Yani istesenizde, çok dikkatli baksanızda göremiyorsunuz (ben aradım bulamadım en azından). Akşamları karanlık görmeniz aslında tamamen çok dikkatli bakmanızdan kaynaklıyor. Cam filmi olmayan bir arabanın yanına koyup bakarsanız aslında karanlığın büyük kısmının cam filmiyle alakalı olmadığını görürsünüz  :) Hayırlısı olsun tekrar, yalnız fiyat pahalıma geldi benim baya, çünkü ben boya koruma halı döşeme vs.. artı cam filmine 750 verdim  :-\ Gerçi Ankaradakinin mazdayla anlaşması var artı ben ilk gidişim olduğu ,için bi indirim almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçi söylemişlerdir ama ben yinede söyliyim. 3 gün camlar açılmıycak artı 3. gün açmadan önce temiz bi bezle silinecek. Silikon gibi ufak tefek şeyler çıkıcak, onlar camı açarken arayı tıkamasın diye  O0 Tekrar hayırlı olsun  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat sen ne yaptın yaaa,470 milyona film mi olur  :eek: Ziebart ta Bora abi var,onu arayıp söyledim abi değiştirelim benim filmleri diye,tamam kardeşim ara hallederiz sana 340 ytl ye yaparım dedi  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat sen ne yaptın yaaa,470 milyona film mi olur  :eek: Ziebart ta Bora abi var,onu arayıp söyledim abi değiştirelim benim filmleri diye,tamam kardeşim ara hallederiz sana 340 ytl ye yaparım dedi  8:)

ya of deli olucam ya(kimseyi arayamıyorum) öteki telefonum bozuk ve senin telfonun onda kayıtlı..yoksa arıcaktım seni..peşinde 400 e bırakıyorlar..sana da belki işte peşin indirimiyle 340 yapmışlardır..

neyse ben şimdi parasında değilim..arka cama nası olurda tek parça çekemezler oradayım..hani 1 numaraydı bu zieabart :)

ayrıca zibart mibart hikaye..sonuçta oradaki o an senin filmi çeken usta kimse zibart odur..

bakalım zaten heryer kabarcık ve iz dolu..şöyle bi 10 gün geçsin beğenmediğim biyer olursa söküp tekrar yaptırırım geniş geniş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hallolur Murat sıkma canını,hiç kabarcık filan kalmıcak dinle sen kardeşini...bu arada ben Ziebart 1 numara demedim film için,önce Llumar gelir filmde  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka camın tek parça yada 2 parça olmasına ne diyorsun? ben mesela şu an görüyorum o iz yerini (gerçi şu an pek çok yer göze batıyor ya)..ve ek yeri için özel bişeyde yapmadılar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya camda mutlaka bi sıkıntı vardır da o yüzden tek parça yapamamışlardır,yoksa adamlar Mazda 6 ya tek parçadan çektiler düşün yani 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan abi bende yaptırıcam açık renk ama polisler sıkıntı yaratır diye korkuyorum.Bide gider mi sence bizimkine??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cam filminin gider mi gitmez misi olmaz Aras,cam filmi her arabaya gider  ;)

Peki kızma abi :) polisler bişi dermi açık renge??
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aras ziebarttaki açık tonda hiç birşey demezler..anlaşılmıyor bile açık ton..o yüzden ben orta ton yaptırdım..oda çok aşırı koyu değil..bakalım yarın inceleyecem artık..akşam tabi biraz koyu duruyor..ama sanki Selman abininki kadar koyu değil..

yanlız en arka camı koyu yaptırdım (Selman abininki gibi :) ) o çok güzel oldu..hem arka cama karışmazlar bence..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...