Jump to content

Mazda3 İçin Plakalık

Serdar Elvan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda'ya uyan şık bir plakalık arıyorum. Sahibinden ve Gittigidiyor da dahil sitelere baktım ama bulamadım. Önerisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şıklık yanında ilk servise girdiğinde sökülemeyecek de bir plakalık olması lazım.

Bir ara site adına yaptırmayı düşünmüştük ama bu ihtimalden dolayı vazgeçtik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

2011 modelde plakalık için bir dikdörtgen taban yok mu ? Varsa bana göre Mazda'ya en çok onu oraya yapıştırmak yakışıyor..

Var da arkada var önde yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şıklık yanında ilk servise girdiğinde sökülemeyecek de bir plakalık olması lazım.

Bir ara site adına yaptırmayı düşünmüştük ama bu ihtimalden dolayı vazgeçtik.

Bence çok iyi olurdu mazdaclub olarak yapılırsa.Ama dediğiniz gibi de servislerde sökülme olasılığı yüksek daha geçen aynı durumu ben yaşadım.Özellikle ikaz etmeme rağmen hatta not yazdım yine de değiştirdiler.Plakalığa artık dokunma diye yazmamız gerek sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bundan önceki aracımı servise verirken her bir plakalık 50TL eğer aracı teslim alırken üzerinde bulamazsan servis ücretinden keserim diyordum kimse dokunmuyordu. Şimdi ise araba gözümün önünde bakıma giriyor kimseye o tabelalı plakalıklardan taktırmıyorum. ebay'de muhteşem plakalıklar var ama amerikan plakalar için malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

Herkese merhaba bu isteğim biraz saçma gelebilir ama benim hoşuma gittiği için istiyorum . Konuyu biraz hortlatıyorum kusuruma bakmayın yeni konu açmak istemedim . Resimde görülen zoom-zoom www.mazda-tr.com zoom-zoom yazan plakalıklardan nerede bulabilirim ? Hangi bayiye ait bu plakalıklar ?

post-8311-141695291724_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba bu isteğim biraz saçma gelebilir ama benim hoşuma gittiği için istiyorum . Konuyu biraz hortlatıyorum kusuruma bakmayın yeni konu açmak istemedim . Resimde görülen zoom-zoom www.mazda-tr.com zoom-zoom yazan plakalıklardan nerede bulabilirim ? Hangi bayiye ait bu plakalıklar ?

distribütöre ait bu...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin için soruşturabilirim isterseniz  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhaba Arkdaşlar

2 gün önce sipariş ettiğim plakalığım nihayet geldi ve sizlerle paylaşmak istedim.

henüz montajını yapamadım çünkü prescide plakanın dış çerçevesinin kesilmesi gerekiyor.

Araç üzerinde tekrar resimlerini paylaşırım sizlerle.

mazda3plakalk.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkdaşlar

2 gün önce sipariş ettiğim plakalığım nihayet geldi ve sizlerle paylaşmak istedim.

henüz montajını yapamadım çünkü prescide plakanın dış çerçevesinin kesilmesi gerekiyor.

Araç üzerinde tekrar resimlerini paylaşırım sizlerle.

mazda3plakalk.jpg

Hayırlı olsun. Nasıl sipariş verdiniz. Siparişi netten verdiyseniz link paylaşabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada üzerindeki yazı yapıştırma değildir.

Tamamen makine işlemesi.

Bu sebeple yıpranma ve yazı silinme riski çok az.

Belirtmek istedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunu benim sürekli gittiğim aksesuarcım kendi aracına yaptırmıştı.

bende ondan esinlenerek istedim kendisinden.

İnternet üzerinden gelmedi yani.

Öz be öz Şaşmaz sanayisi ürünü :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş  :)

Güle güle kullanin ...

Yaptırdıgınız yerin iletişim adresi filan varsa paylaşabilir misiniz bende yaptırmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...