Jump to content

Mazda 323hb Farları Açılan Model Hakkında

clubberfree

Tavsiye Edilen Mesajlar

familia biraz aile aracıdır ama lantis vede 323 hb deki sportif çizgiler vede agresif karakter yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş sana samimiyetimle sölüyorum şu an piyasada 323 HB kadar güzel dizaynı olan ,kibar gözüken , ya tipi duruşu yeter bence; farları yeter; donanım olarakta, 21 yıl öncenin arabası olmasına rağmen bu günden pekte eksiği olmayan bir araba şu an bile yok. kendi arabam diye sölemiyorum böle yanımdan 100 milyarlık jipler geçiyor umrumda olmuyor dönüp bakmıyorum bile ki bu durum başkaları içinde geçerli  ama arabamın resimlerine bile bakmak bana zevk veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş zaten senin aracın süper hem otomatik vites hem km si çok çok iyi allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin benim sıkıntım malüm ist sıcaklarında kullanacağımdan genelde bu araçlarda klima yok en büyük sıkıntı o klimalı olanlarda 9 bin tlden aşağı değil muhtemlen onlarda sonradan takılmış klima bende 9 bin ona verceğme 11 bine lantis kovalamaya karar verdim 2 bin tl ye en az 3 yıl daha ileri bi model çünkü ama genede belli olmaz 323 hb de alabilirim şu parayı bi tamamlayayım önce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş zaten senin aracın süper hem otomatik vites hem km si çok çok iyi allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin benim sıkıntım malüm ist sıcaklarında kullanacağımdan genelde bu araçlarda klima yok en büyük sıkıntı o klimalı olanlarda 9 bin tlden aşağı değil muhtemlen onlarda sonradan takılmış klima bende 9 bin ona verceğme 11 bine lantis kovalamaya karar verdim 2 bin tl ye en az 3 yıl daha ileri bi model çünkü ama genede belli olmaz 323 hb de alabilirim şu parayı bi tamamlayayım önce

Benim arabaya bak istersen şu aralar sanırım bi akışmetre sorunu var kesin emin dğeilim hafta sonu taber ustaya götürcem.

Link aşşağıda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-klimali-mazda-323-familia-1-8-muayeneli-lpg-yok-70797583/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç güzel önemli parçalarınızda yeni değişmiş fiatınızda çok makul gözüküyor ama düşündüğüm kasa değil zaten ,istediğim arabalar içinde 3 aylık para eksiğim var önce o parayı tamamlıyacam sonra arabayı alıcam size hayırlı satışlar dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...