Jump to content

Mazda3 Kişiselleştirme

Serdar Elvan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlginç , bunu sanırım bir tek servisler bilebilir veya Mazda Türkiye.

Benim de en çok Power Lock Door ilgimi çekti ama orada zaten hıza dayalı bir sistem mevcut, bizdekilerde hiç yo yalnız Cihan ( stilock ) söylemişti firmaların cepte birçok özelliği saklı tuttuğunu ama bugüne kadar Mazda'da böyle bir şeye rastlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu Power Lock Door. Keyless go özeliki degilmi?

Burak abinin dedigi gibi bence bunu sirf Mazda-Service yapabilir.

Nede olsa bilgisayari baglayip systemde degisiklik yapmak lazim.

Belkide sirf bazi Ülkelere bu imkani sagliyorda olabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu Power Lock Door. Keyless go özeliki degilmi?

Power Lock ile Keyless Entry birbirinden farklı şeyler. Power Lock araç hareket edince tüm kapıları kilitlemeye yarayan özellik, diğeri anahtarsız giriş ve çalıştırma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladim sagol burak abi karistirmisiz :)

Power look burda mesela yok. Benim aracda yok yeni mazdalarida sürdüm ama hic birinde bu özelikle karsilasmadim. Bi yanda tabi güzel birsey nede olsa kimse acamaz kapiyi.

Acil birsey olup kapi acmak istediginde peki hemen ilk cekiste aciliyormu kapi?

Yada ilk cekiste dügme dönüp 2. cekistemi kapi aciliyor?

2.cekisi yapana kadar belki cok gec bile kalinabilir belki o yüzden her Mazdada yoktur bu özelik. Yada sirf bazi ülkelere bü özeliki veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

böyle bir tablo hatırladığım kadarıyla bizim servis kitapçıklarında da vardı.(tam emin değilim bakmam lazım). tabloyu doldurarak mazda servislerinde, herhalde araç özellikleri karşılıyorsa istenilen düzenlemeler yapılıyor diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende daha önce fiat stilo vardı internetten lisanslı fiatecuscan programını ve ELM327 . Bağlantı kablosunu satın aldım birçok özelligi aktif hale getirip yeni taktığımız donanımlara proxi hizalama yapıyordum.

Mazda için böyle bir program varmıdır?

stilock/Mazda3 impressive A/T

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda icinde var. MPS forumda bi kac kisi yazistigi bi konuda okumustum. Arastirayim hemen haber verecem android kulanan arkadaslar icin app bile var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda icinde var. MPS forumda bi kac kisi yazistigi bi konuda okumustum. Arastirayim hemen haber verecem android kulanan arkadaslar icin app bile var.

Kendi modifiyeni yap, başlığı altında bir konu açıp araçlarımıza  yaptığımız  uygulamaları resimli olarak paylaşsak nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdaedit kulaniyorlarmis. MPSciler daha cok performance icin bu programmi kulaniyorlar.

Andorid markete torque Pro (OBD2/Auto) ararsaniz o programmi bulabilirsiniz yani aracin torkunu ölcüyor ps ölcümü yapiyor ....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdaedit kulaniyorlarmis. MPSciler daha cok performance icin bu programmi kulaniyorlar.

Andorid markete torque Pro (OBD2/Auto) ararsaniz o programmi bulabilirsiniz yani aracin torkunu ölcüyor ps ölcümü yapiyor ....

Pc için yokmu acaba bende obd2 kablosu var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu dedikleriniz WDS veya MMDS dışında başka hiçbir cihazla girilemeyen şeyler... bir kısmına MMDS girebiliyor ama tamamına girmek için WDS gerekiyor. her serviste MMDS var tabi kullanabilen varsa... WDS yeni modeller için Türkiye'de bildiğim kadarıyla yok. eski modeller için WDS var bazı yerlerde ama o da yeni araçlara giremiyor... tabi bu yukarıdaki özelliklerin hepsi her araçta olmuyor....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...