Jump to content

2004 - 2009 Mazda3 için Spor Panjur

ceyhun29
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hic gerek yok, depoyu fulleeyince ortalama tuketimi sifirla Mazda sana en dogru sonucu verir ;)

teşekkürler abi.... :D

ya burak abi. burası yeri değil ama, şu kalın ızgara tarzındaki ön panjurlar çok hoşuma gidiyor. onlardan çıkma bulunmaz mı? yada servisten falan kaç liraya temin edilebilir? bi bilgi verebilir misin bana bu konuda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ceyhun, onu öncelikle eski servislerden sorabilirsin. 2010 senesinde kaza yaptığımda ben de Mazda6 için araştırmış,  ancak eski distribütörün deposunda bulabilmiştim çünkü Mazda Avrupa da bu ürün mevcut değil.

Eğer oradan bir sonuç çıkmazsa internette arama yapınca 1-2 yerde bazı sonuçlar çıkabiliyor ama tam olarak istediğin değil bu vereceğim link

http://www.eliftuning.com/ELiFTUNiNG-MAZDA-3-oN-SPOR-PANJUR_22664.html#0

Bunlar da olmazsa tek seçenek ebay den almak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski kasalarda sedansa ayrı satılır, o zaman ucuza gelir, hb lerde tamponla birlikte değiştirmeniz gerekir.

Doğru abi bir de o mevzu vardı değil mi.. Unutmuşum onu ama HB lerde tampon ile değişince sisler de çok güzel oluyordu sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler abi.... :D

ya burak abi. burası yeri değil ama, şu kalın ızgara tarzındaki ön panjurlar çok hoşuma gidiyor. onlardan çıkma bulunmaz mı? yada servisten falan kaç liraya temin edilebilir? bi bilgi verebilir misin bana bu konuda?

bana ulaşın elimde var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ceyhun, onu öncelikle eski servislerden sorabilirsin. 2010 senesinde kaza yaptığımda ben de Mazda6 için araştırmış,  ancak eski distribütörün deposunda bulabilmiştim çünkü Mazda Avrupa da bu ürün mevcut değil.

Eğer oradan bir sonuç çıkmazsa internette arama yapınca 1-2 yerde bazı sonuçlar çıkabiliyor ama tam olarak istediğin değil bu vereceğim link

http://www.eliftuning.com/ELiFTUNiNG-MAZDA-3-oN-SPOR-PANJUR_22664.html#0

Bunlar da olmazsa tek seçenek ebay den almak..

burak abi, bunlar spor amblemsiz panjurlar. ben bunlardan istemiyorum. benim istediğim bizim kasalarda 2004-2009 arası olan. bu arı peteği gibi olanlardan değilde kalın ızgara şeklinde olanlardan..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

düzeltiyorum...

boya dahil 320+kdv. boyalı vaziyette daha ucuzmuş :D

opak beyazı daha ucuz: 289+kdv.

sedefli kırmızı en ucuz olanı: 162+kdv

her renk ayrı fiyat...

fiyatları saçmalamışlar gibi geldi bana.. ?!?!

aslında kırmızı alıp, boyatılabilir başka renge.. heralde daha ucuza malolur...

teslim süresi 1 hafta...

post-1225-141695286049_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya abilerim bu kırmızısından alıpta boyatsam bana kaça mal olur acaba? yani aldığımda kdv dahil yaklaşık 200 tl ye falan geliyor. boyası ile beraber 250 yi geçer mi bu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maksimum 100tl ye boyanır heralde...

100 tl çok değil mi? ufacık bişeyin boyanması neden bu kadar pahalı anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boyanmasından çok eski rengin iceltilmesi tutuyo o para... :D

eski boyanın üzerine direkt yeni boya vurulmuyor tabi değil mi Okan bey?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

direk boyanamıyor. boyayan çıkar tabi ama yarın basınçlı suyu veya karşıdan gelen bir aracın taşını yiyince kabuk gibi atar yeni boya. bir de o panjurda detay az değil...

http://www.trim-crafts.com/Grilles/c1/04%2005%2006%20MAZDA3%20MAZDA-3%20SEDAN%20SPORT%20GRILLE%20BILLET%20GRILL.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...