Jump to content

Beşiktaş - III

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

52 dakika önce, Burak :

Yani diyorsun ki Fenerbahçe kötü olduğu için mi Beşiktaş şampiyon oldu ? :D Ama bu haksızlık değil mi ? :D 

Fenerbahçe'nin Antrenörüde şampiyonluğu biz hediye ettik demişti..O yüzden Fotimin dediğini pek yadırgamıyorum. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama birileri kötü olacak ki diğeri iyi olsun. Gs tüm maçları kazansın, bjk kazansın, fb kazansın kim şampiyon olacak? Birbirleriyle oynadıkları maçlardan dolayı fb tabiki 😀😀

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani diyorsun ki Fenerbahçe kötü olduğu için mi Beşiktaş şampiyon oldu ? [emoji3] Ama bu haksızlık değil mi ? [emoji3] 

Öyle tabi iki yıldır biz oynuyoruz başkası şampiyon oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, fotifoti :

Öyle tabi iki yıldır biz oynuyoruz başkası şampiyon oluyor :)

Futbol oyun değil sonuç oyunudur. Ağlayacaksanız oynamayalım :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Futbol oyun değil sonuç oyunudur. Ağlayacaksanız oynamayalım [emoji3] 

Nerde gördün ağladığımızı :) kutsal ittifaklar Kuranlar ağlar anca . Biz de yenmek de var yenilmekte. Her sene şampiyonluk yarışında Fener'de var. Seneye de olacak :) seneye güzel olacak. Biri 3 biri 4 yıldız icin mücadele edecek, biri de artık neden mücadele eder, eder mi göreceğiz [emoji12]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Turkiye'de mevcut futbolcu, yonetici, teknik direktor, hakem, seyirci ve medya kalitesini dikkate alirsak Besiktas sampiyonlugu en cok hakeden takim oldu. Bence puan siralamasi dogruyu yansitiyor. Fener de cok iyi maclar cikardi ancak istikrarlilik acisindan biz bir adim daha ondeydik. Fener'li futbolculara ve Fenerli taraflarlara da tebrikler (Fener yoneticilerine bir sey yok ama...) 

Uzun suredir sampiyonlugu bekleyen bir kara kartal olarak sevindim elbette ama ulkenin icinde bulundugu durumu, her gun gelen sehit haberlerini, bu sinirlari icinde insanlarin bir savas bolgesinde gibi tepelerine dusen top ve roket mermilerininden hayatini kaybetmesini dusununce insanin cok fazla bayram edesi gelmiyor nedense....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tebrikler Beşiktaş... Güzel oyunuyla son 2 senedir beklenen birşeydi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazartesi kulübü arayıp bayrak siparişi vermek istedim. Ama ellerinde hiç bayrak kalmadığını ve inanılmaz yoğun olup sipariş dahil alamadıklarını söylediler. Ama sağ olsunlar bayrağı yaptırdığımız yerin iletişim bilgilerini size verebilirim diyerek yönlendirdiler beni.. Firmayı aradım ilgili kişiyi 5.aramamın sonunda kendisine güç bela ulaştım. Kadıncağız fena yoğunmuş, rica minnet, yalvar yakar siparişimi alıp, teslimatınıda araya sıkıştırdı. Çok şükürki bayrağımız bu gün elime ulaştı.

İlk olarak bayrağımızı departmanımızda açtık.

13268060_10154190499286950_7162056682386

Sonra fabrikamıza astık şanlı Beşiktaş bayrağımızı.

13227232_10154190503811950_5311789093721

13254751_10154190502791950_5917449027414

13240136_10154190502786950_1520835142936

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mehmet Özdemir :

maliyeti ne oldu ilhan abi?

Kdv dahil 340 liraya mal oldu. 400x600 ebatlarında raşel kumaş. Fatura kesmeme gibi durumları olursa 280 Lira ! Ama sormadım fatura kdv olayını, bazı firmalarda faturasız işlem olmuyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Dün "Paramparça" dizisinde, Vodafone Arena'da geçen bir sahne var. Malum Poyraz Karayel dizisinde de Beşiktaş içerikli çok sahneler oluyor. Tamam hoş ve güzel hareketler bunlar. Lakin bu sahnede giyilen formalara bir bakar mısınız ? Dün bir gördüm bende bir bağrış ! Eşim anlamadı  ne oldu dedi ?

Bende yanıt çimlere basıyorlar görmüyor musun ? :D

Şaka şaka...giydikleri forma ne öyle yahu dedim.. Çakma mı / korsan mı ne bu forma dedim.. Yok böyle bir forma...

Yani bizim sahamızdaki bir sahnede çakma forma ile dizi sahnesi !! 

Şimdi kabahat kimin  ?

Yönetmen mi ?

Kıyafet Sorumlusu mu ?

Yoksa RTÜK'mü ?

RTÜK'mü diye soruyorum..Muhtemelen bunlar şuna sığınacaklar..Formanın her yerinde reklam olduğu için böyle bir yol izledik diyecekler. Başka zaman bant çekebiliyorlar yada mozaikleyebiliyorlar..Bura niye böyle bir yöntemi kullanmamışlar anlamadım..

Bu tarz şeyler ancak bizim ülkemizde olur. Korsan ürüne karşı kamu spotu yap. Sonra dizide korsan ürün kullandır..

Ben araştırıyorum bu konuyu bakalım..Ne sonuç çıkacak, bizim iletişim sorumlusu Rıdvan Akar'a soracağım bakalım yanıt gelecek mi ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yeni Sezon formalarımız şahsen tam bir facia. 120-150 Lira arası para verip bu formaları almak ! Bir tanesini dahi beğenmedim. Tabiki zevkler ve renkler meselesi bu durum ama.

5030480.jpg

5030482.jpg

5030483.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Gökhan Gönül resmi antlaşmayı imzalamış. Bek pozisyonları günümüzde çok önem arz etmekte. Yaşı ve sezon içerisinde yaşayacağı sakatlar haricinde kafa karıştırmayacak bir transfer. Alacağı ücret de takım dengesini bozmayacak şekilde hazırlanmış. UEFA'nın sayesinde bu maaş, bonservis olaylarını bir düzene soktuk gibi görünüyor. Şimdi stoper, sol bek, gomez olmazsa onu aratmayacak bir santrafor eksiğimiz var. 

http://haber1903.com/n-20410-gokhan-gonul-resmen-besiktasta-iste-rakamlar.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun... Efendi ve futbolu canla başla oynayan biri. Fenerde en sevdiğim isimlerdendi. Hayrını görün [emoji4]

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ukrayna'daki olaylar sayesinde transfer ettiğimiz benim şu ülkede gördüğüm en komplike 10 numara jose sosa'yı ülkemizdeki terör olayları nedeniyle kaybetmiş bulunmaktayız. İkizleri ve ailesiyle birlikte güvenli bir hayat geçirmesini dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Mehmet Özdemir :

Ukrayna'daki olaylar sayesinde transfer ettiğimiz benim şu ülkede gördüğüm en komplike 10 numara jose sosa'yı ülkemizdeki terör olayları nedeniyle kaybetmiş bulunmaktayız. İkizleri ve ailesiyle birlikte güvenli bir hayat geçirmesini dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden. 

iyi topçuydu. En azından bizimkiler gibi sezon ortasında su koyvermemiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Başkan inat etti ve Sosa kaldı. Gönülsüz ve zoraki takımda kalan Sosa verimli olur mu ? Bunu zaman gösterecek..

Sağ ve sol beklerimiz Türkiye'nin en iyileri diyebiliriz her halde...

Gomez'in yerini dolduracak bir golcü daha bulamadık. Onun yerini Ömer Şişmanoğlu ve Cenk Tosun doldurabilir mi ? Şahsi düşüncem dolduramazlar, ancak çok iyi bir yedek olurlar.

Mustafa Pektemek'ten halen daha kurtulamadık ! Keşke İsmail Köybaşı'nın yanında onuda bonus niyetine hediye etseydik. :)

Dünya paralar alıp takıma ne katkı yapıyorlar ?

Stoper takviyesi kesinlikle olmalı...

Kaleci yönünden rekabet olacak sanırım. Ama yine Tolga as kaleci olabilir. :(

Alt yapıdan şu takıma adam kazandıramıyoruz ya acayip üzülüyor ve sinirleniyorum.

Şu Eslem'i çok uzun süredir takip ediyorum. Geçen sene talihsiz bir ağır sakatlık yaşadı. Bu sene inşallah forma şansı bulabilir. Forma vermeyeceklersede kiralasınlar çocuk kendini geliştirsin. O çocukta bayağı bir yetenek var, fakat şans bulamıyor.

Takım artık resmen gurbetçilerden kurulu..kimler var bakalım.

Oğuzhan  82933.jpg

Aras  1529270.jpg

Cenk  Cenk-Tosun-foto-galeri-2-200x200.jpg

Olcay  images?q=tbn:ANd9GcQVWbom0GfK4_jnwmBJF7n

Tolgay  images?q=tbn:ANd9GcR1Jo649UepIa8_oB0YUEk

Ömer  images?q=tbn:ANd9GcRXI0blAqiYGDpIwccaBpc

Kerim  images?q=tbn:ANd9GcTC-7gHQWQ2P3LKy66eub_

Veli  images?q=tbn:ANd9GcRJBO8CaT3MKpFL5oOhsvX

Oğuzhan Aydoğan  besiktas-dortmunddan-oguzhan-aydogani-tr

9 Tane gurbetçi futbolcu..Maşallah.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı