Jump to content

Beşiktaş - III

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Franco'nun gidişi de gündemde. Fiko bir manyaklık yapıp, gelen bonservisin tamamını serdar aziz'e vermez inşallah. Kendisi necip'in uzun boylusu

Atinc yolcu imis sanirim.sosa , tore icin de ciddi teklifler varmis. Ba zaten gitti. Ee transfer yasagimiz da var. Elinde bonservisi bulunan iyi topculari da alabilecek miyiz? Nasil olacak bu takim cok merak ediyorum:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ba, satıldıktan sonra bonservis yasağının bir önemi kalmadı. Bonservis ödeyerek futbolcu alabiliriz artık. Bu arada bahsedilen futbolcuları sayarsak küçük bir porto olabiliriz. Bonservisten bu kadar para kazandığımız bir sezon olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ba, satıldıktan sonra bonservis yasağının bir önemi kalmadı. Bonservis ödeyerek futbolcu alabiliriz artık. Bu arada bahsedilen futbolcuları sayarsak küçük bir porto olabiliriz. Bonservisten bu kadar para kazandığımız bir sezon olmamıştı.

Yerini doldursak keske endisem yine sacma bir sekilde, transferler yapmamiz. Tabata aklima geldikce fenalik geciriyorum.. İnsallah adam akilli topcular aliriz bu sezon. Yaslandik artik biz de sampiyon olak biraz:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dem Ba Ba gitti, ne diyelim hayırlı uğurlu olsun. Umarım yerine iyi bir transfer yaparlar.

Bizim taraftarda Dem Ba Ba şarkısını değiştirmişler akabinde.... :D

http://www.youtube.com/watch?v=CqpVYyaBusQ

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Atınç'ta %99 gitti gibi. Daha resmi açıklama gelmedi galiba ama. Bu çocuktan benim beklentim çoktu. En azından bu sene süper lig takımlarından birisine kiralık olarak verilmeliydi. 

Sanırım iyi para kazanacağız diye, çocuğu satıyorlar. Yolu açık olsun, umarım çok başarılı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Atınç için 6 milyon € diye duydum ve eğer takım seneye bundesliga ya çıkarsa +1 daha ve 10 m€ dan fazlasına satılırsa beşiktaş ta pay alacak. bende çok umutluyum bu gençten ama gerçekten iyi paralar bunlar kulüp için böyle olması gerekli altyapıdan çıkartım iyi paralara satmak hatta yurt dışına satmak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Andreas Beck camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Alman futbolcuları severim. Adamların disiplinli bir yaşantıları olup, çok profesyoneller. Fakat defans yabancılarla dolu olacak gibi bu gidişle. Şimdi yabancı stoper düşünüyorlar. Franco'ya talep gelsede gönderebilsek keşke. O çocuk bir türlü bekleneni veremedi. Çok büyük umutlarla alındı ama. Fizik olarak olsun, kapasite olarak olsun...Türkiye'de onun gibi çok oyuncu var. Satamıyorsakta kiralık olarak versinler bu sezon bir Anadolu takımına.

11214280_10153428717771950_8134671946238

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada Gökhan Töre'nin Atletico Madrid'e satılma ihtimali varmış. 12 milyon Euro lafları dönüyor, Beşiktaş 15 milyon Euro istiyormuş. Umarım 12 Milyon Euroda olsa satarlar. Töre para ediyorken satmakta fayda var. Yoksa elde kalır yada bedavaya gider.

Birde Beşiktaş Dinamo Moskovalı Douglas Teixeira'nın transferini bitirdi diye bir haber var. Ama bu konuda daha resmi bir açıklama gelmedi Klupten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beşiktaşın geçen yıllarda yapmış olduğu transferler iyiydi zaten. Satılan oyuncuların kulübe geri dönüşümü oldukça olumlu. Bir Galatasaray gibi toplu futbolcu mezarlığı değil en azından. Kimi satsa para ediyor. Yanlız geçen sene Atınçı beğeniyordum açık söyliyim 6 mlyon euroya hemde Alman 2.lig kulübü olmasına rağmen 6 mil euroya gitmesine hem sevindim hem çok şaşırdım. Gökhan mutlaka Atletico gibi bir İspanyol kulübünde oynamalı bence. Keza Oğuzhan da .. Ama burada merak ettiğim birşey var. Umarım yerli hoca diye yine enkaz bırakılmaz yerine iyi futbolcular alınır. Şenol Hocaya da yazık ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ricardo Quaresma için şöyle bir kampanya başlatılmış. Beğenen, isteyen, dileyen taraftarlara duyurulur. Kim ne kadar kale alır tabi bilinmez. :D

Ekteki bağlantıdan imza kampanyasına katılabilirsiniz.

https://www.change.org/p/ricardo-quaresma-be%C5%9Fikta%C5%9F-a-geri-d%C3%B6ns%C3%BCn-besiktas-07rquaresma?recruiter=124372340&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=mob-xs-no_src-no_msg&fb_ref=Default

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmişine baktım da Beşiktaş'ta o kadar büyük bir başarısı yok , neden bu kadar isteniyor ?

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Quaresma

Abi bizim taraftar sevmişti. Birde adam haksız yere gönderildi malum takımdan. Samet Aybaba'nın kaprislerinden dolayı kaybettiğimiz topçulardan birisiydi.

Bende istiyorum varsın her maç oynamasın, ilk 11'e girmesin, 90 dakika oynamasın. ..

Fantastik bir futbol stili var. %100 takım oyuncusu değil. Ama düz takım oyunu futbolunu izlerkende sıkılıyorum. Arada bir şhow güzel geliyor. Nasıl basketbolda inanılmaz şhowlar oluyor. Taraftarı bu tip adamlar iyi ateşliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkinci bir şansı hak ediyor diyorsun yani :D Bakalım Beşiktaş bir şey yapabilecek mi transferde.

Sende bir imzalıyer bari. :D

Vallahi yıldız futbolcuların ülkemize gelmesine seviniyorum. Hangi takıma gelirse gelsin futbola ayrı bir renk katıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...