Jump to content

Beşiktaş - III

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

5 dakika önce, Mehmet Özdemir :

bir leicester mucizesi yaşanabilir mi? bu arada juve, barca'yı yer

Olur mu olur bende bekliyorum öyle bir olay bence Leicester, Dortmund, Bayern, Juventus turu geçer diye düşünüyorum

veya gönlümden geçen diyeyim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mehmet Özdemir :

çekebileceğimiz en güçlü 2 takımdan birini çektik :(

Evet tek teselli ilk maç deplasman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Gecenin bir saatinde gelen sesler üzerine televizyonu açıp penaltı heyecanına dahil olduğum maçta Beşiktaş'ın elenmesine bir Galatasaray'lı olarak samimi biçimde üzüldüm. Son saniyelerde o kıvırcık saçlı çocuğun dua eden görüntülerine, onun samimiyetine ve üzüntüsüne de. İlk penaltı kaçırdıktan sonra karşı takımın da kaçırması şansını keşke doğru değerlendirebilseydiler :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sabahı sabah ettim...

Üzüntüden sinirden uyuyamadan şirkete geldim.

Bir gerçek var ki biz turu ilk maçta kaybettik aslında.

Bu maçta panter kesilen Fabri'nin, amatör ligteki bir kalecinin bile yapmayacağı bir hatayla yenilmiştik o maçta

Beşiktaş'ın hücum hattı tamam sorun yok..

Ama defans hattı yamalama yöntemiyle hep idarettik.

Yani 4 milyon euro ödeyerek aldıkları Mitrovic, adam o kadar ağır ki her topu ezdi, sürekli adam kaçırdı. Yani Rodolhfo'nun ölüsü buna yeter..Bu adam Beşiktaş'ta bu futbolu ile çok zor oynar..Acil bence bir takıma kiralanmalı.

Maça gider arkadaşlarım vardı. Onların heyecanını, stresini, üzüntüsünü düşenmiyorum bile..

Yazık oldu..Bu turu geçmiş olsak, final hiç süpriz olmazdı bize..

Nasip kısmet..bir başka bahara artık..

Nede olsak alıştık bu Polyannacılağa artık..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir gökhan gönül'ün, andreas beck'in ayakları iki stoperimizden daha iyidir diye düşünüyorum. maçın en kötü ikilisi penaltılarda da bizi mahvetti. adriano'nun sakatlanıp çıkması bizi bitirdi diyebilirim zira onun hücum katkıları neredeyse bize golü getiriyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazık oldu tabiri tam olarak bu tur için söylenebilir . İlk maçtaki hediyeleri iyi kullandılar . Beşiktaş'a defans lazım, kaleci lazım. Biraz da şans lazım sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kalecilik ne durum var foti. Kaç maç kurtardı fabri. Defans evlere şenlik gelen geçiyor,orta saha defans arası kopuk, orta sahadan topu alan direk şut mesafesine giriyor. 

Yazık ettiler takıma...Daha iyisini yapamayacaklarını bilsek eyvallah der çekiliriz buraya kadar geldik falan... Ama beşiktaş bu sene çok iyi, daha iyi yerlere gelebilirdi...

Fb li olarak dün gece çok üzüldüm...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beşiktaşı kalecisi kurtardı, geceki maçı İspanyol teknik heyeti izlediyse, fabriyi kaçırmazlar. Adam benden tam 100 üzerinden 120 puan aldı. Beşiktaş-Lyon karşılaştırmasında adaletli değerlendirirsek Lyon bir derece daha üstün oynadı, hak onundu. Beşiktaş iyi yolda gelecek yıl çok daha başarılı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kalecilik ne durum var foti. Kaç maç kurtardı fabri. Defans evlere şenlik gelen geçiyor,orta saha defans arası kopuk, orta sahadan topu alan direk şut mesafesine giriyor. 
Yazık ettiler takıma...Daha iyisini yapamayacaklarını bilsek eyvallah der çekiliriz buraya kadar geldik falan... Ama beşiktaş bu sene çok iyi, daha iyi yerlere gelebilirdi...
Fb li olarak dün gece çok üzüldüm...

Geçen maçı kaleci verdi, bu maç çok kritik kurtarışlar yaptı ama insan bir penaltı kurtarır :( Volkan en az 1 tane çıkarırdı. dün quarezma da geç açıldı. Çok isabetsiz orta yaptı ayrıca . Babel zaten şaban. Lyon'u yenebilirdik, yazık oldu vesselam.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Fotifoti :

Geçen maçı kaleci verdi, bu maç çok kritik kurtarışlar yaptı ama insan bir penaltı kurtarır :( Volkan en az 1 tane çıkarırdı. dün quarezma da geç açıldı. Çok isabetsiz orta yaptı ayrıca . Babel zaten şaban. Lyon'u yenebilirdik, yazık oldu vesselam.

Ne yazık ki kalecinin kaderi öyledir 10 şut gelir 9 unu kurtarırsın 1 tane hatalı yersin böyle yerin dibine sokarlar. Forvet 10 şut çeker, 6 pasın içinden auta atar, kimse bir şey demez 1 tane şansına girer herkes el üstünde tutar. 

Penaltı şans işi,  7.32- 2.44 metre ölçülerde o kale. Atladığın yere denk gelmedikçe kurtaramazsın penaltı kaldı ki atan futbolcu işi biliyorsa attığı köşeyi bilsen bile kurtaramazsın. Denk gelecek yoksa buffon bile 5 te 5 yiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...