Jump to content

Beşiktaş - III

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Medel sakatlanmasaydı ve Şenol hoca zorunlu bir değişiklik yapmak zorunda kalınmasaydı Q7 yerine Lens girerdi diye tahmin ediyorum.

RBL takımı etkili olduğu kısımlarda bile hep uzaktan şutlar denemek zorunda kaldı, takım yorulmuş olsa da çok etkili ve başarılı bir savunma yaptık.

Teşekkürler Beşiktaş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ligte üst üste 3.kötü sonuç

Şampiyonlar liginde üst üste 3.galibiyet.

Maç seçer olduk resmen. :D 

Hafta sonu Başak Şehir Maçı var, işimiz çok zor.. Umarım galip gelerek bir çıkış yakalarız ligtede.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, stadyum ve açık hava

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Beşiktaş, şampiyonlar ligi grubunu lider bitirdi bu akşam. Feda döneminden, şu çıtaya yükselten tüm emeği geçenlere beşiktaş taraftarı olarak çok teşekkür ediyorum 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün akşamki maçı @Oziyal Yalçın'la beraber izledik. Aslında ilk hedef vodafone arenada birlikte izlemekti ama, bu bile bir ön adım oldu.  Yine bir başka maça denk gelirsen izleriz beraber Yalçın. :) 

Dün akşam yine çok gururlandık. 90 dk boyunca oyun hakimiydik, ikinci yarı hiç poziyon vermedik, topa sahip olma ve topla oynanma süreleri çok uzundur sanırım. Hakem süper ötesi bir hakemdi... Seyirci muhteşemdi.. Güzel Oynan futbol ve iyi bir hakem yönetimi olunca her şey daha bir medeni ve güzel oluyor. Maç sonunda bizim taraftarın Porto'lu futbolcuları alkışlaması, onların futbolcuların tek tek seyircileri selamlaması ve bizim futbolcularımızı tebrik etmesi...

Ama en güzeli bombası bizim kara oğlan Abubakar'ın seyirciye üçlü çektirmesiydi herhalde..  Düşünsenize bizde FB veya GS'a giden bir topçu yapacak... Offf adamı linç ederler sanırım.. Bu konuda çok ama çok yol katetmemiz lazım..

Tebrikler Beşiktaş'ım...

Tarihi maçın videosu da şuracıkta kalsın..

https://youtu.be/6BqEr-ijjpw

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam ntv spor da Mehmet Demirkol, hakem için; "Sanat eseri gibi maç yönetti" yorumu yapmıştı çok beğendim.

Yarı finalde Real Madrid ile oynamak ümidiyle... :tey:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 saat önce, İlhan :

Dün akşamki maçı @Oziyal Yalçın'la beraber izledik. Aslında ilk hedef vodafone arenada birlikte izlemekti ama, bu bile bir ön adım oldu.  Yine bir başka maça denk gelirsen izleriz beraber Yalçın. :) 

Öncelikle herşey için çok teşekkür ederim @İlhan ellerinize yüreğinize sağlık, bir dahaki sefere vodafone arenada inşallah :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, Oziyal :

Öncelikle herşey için çok teşekkür ederim @İlhan ellerinize yüreğinize sağlık, bir dahaki sefere vodafone arenada inşallah :) 

Rica ederiz Yalçın, inşallah bir sonraki sefere eşinle çocuğunla misafir eder ağırlarız sizi. ,Vodafone Arena olayına gelince kesinlikle yapalım bir organizasyon... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Vodafone Park'da derbi kazanamayan Beşiktaş, yarın akşam sahasında Galatasaray'ı konuk ediyor. Lig'de şuan puan farkı 6.

İki ekip daha önce 118 kez karşı karşıya geldi, bu maçların 43'ünde Galatasaray, 33'ünde ise Beşiktaş sahadan galip ayrıldı.

42 maçta beraberlik ile sonuçlandı.

Beşiktaş'ın evinde oynadığı karşılamalarda 20-18'lik Galatasaray'ın üstünlüğü bulunuyor. Ancak ligde son dört maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alarak aradaki farkı kapatıyor. Siyah beyazlı ekip sahasında 33 maçtır yenilmiyor ve bu seriyi devam ettirmek istiyor.

Süper ligin en gölcü takımı Galatasaray 13 haftada 29 gol attı. Beşiktaş ise 19 gol atarak fileleri havalandırdı. gsclubtr.jpg olarak iki takımada başarılar dileriz.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Mehmet Özdemir :

kırmızı kart gören takım kesinlikle kaybeder.

Biz kesin görürüz kırmızı kart..

Bu konuda çok sabıkalıyız..

Gs - Fb zaten bunu bildikleri için sinir harbi vererek soğuk savaş yapıyorlar bizimle. 

Bizde her seferinde yiyoruz.. Özellikle FB maçlarında her seferinde yutuyoruz zokayı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gözümüzde canlandıralım; sağ tarafta, sirk topçusu quaresma'ya uzun bir pas geldi, iyi bir kontrol yaptı topa sahip oldu. yakınında müsait pozisyonda olan gökhan gönül ya da atiba'ya vermek yerine 3 kişinin arasına daldı ve topu kaybetti. film bundan sonra kopuyor; topu kaptırmanın hıncıyla arkadan sert bir müdahalede bulunuyor ve sarıyı yiyor. bir 10 dakika sonra da kenarda bir futbolcuyla didişiyor ve pat 2. sarı kart.

geçmiş olsun..

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Mehmet Özdemir :

gözümüzde canlandıralım; sağ tarafta, sirk topçusu quaresma'ya uzun bir pas geldi, iyi bir kontrol yaptı topa sahip oldu. yakınında müsait pozisyonda olan gökhan gönül ya da atiba'ya vermek yerine 3 kişinin arasına daldı ve topu kaybetti. film bundan sonra kopuyor; topu kaptırmanın hıncıyla arkadan sert bir müdahalede bulunuyor ve sarıyı yiyor. bir 10 dakika sonra da kenarda bir futbolcuyla didişiyor ve pat 2. sarı kart.

geçmiş olsun..

Atiba bile artık hakemle çok konuşuyor itiraz ediyor uzatıyor..

Şu an takımda en serin kanlı, sakin adam bence Babel.. Öyleki adama bayağı bayağı bir rakip sert giriyor..Başka türlü çünkü durdurulamıyor. Fizik iyi, kondisyon iyi birde üzerine süratli adam..Hal böyle olunca hemen fiziki şarj... Adam düşüyor kalkıyor devam ediyor.. En ufak rakip futbolcuya ne bir söz ne bir bakış... bu konuda tam bir profesyonel bence..

Haydi hayırlısı inşallah kazasız belasız bir maç olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok üst düzey bir futbol oynayarak galip gelmiş olmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. 

Rahmetli Vedat Okyar'ın dediği gibi bu sefer çıkıp eyyamcı hakemi de yendik. Skor 3-0 olmasaydı şu an yine maçın hakemi konuşuluyor olacaktı. İşin özü alınan skor hem hakemi hem Tudor'u ipten aldı. Tudor'u ipten aldı diyorum, çünkü çok daha farklı tarihi bir skor olabilirdi maçın sonucu. Bizim adamların beceriksizliği yüzünden maç 3-0 bitti.

Sezon başından beri gözlemlediğim, GS'ın bu güne kadar aldığı sonuçlar suni sonuçlar, gerçeği yansıtmamaktaydı. Ama tüm GS camiası başarıya aç oldukları için, bu durumu görmemezlikten geldiklerini düşünüyorum. İlkin kolay fikstür... Akabinde ilk zorlu maç Trabzon..Başakşehir...Beşiktaş..hepsinin sonucu hüsran..

Neyse bırakalım GS'yı bakalım kendi takımımıza..

Tosic sen nasıl bir adamsın !!!

Attığın o golde senin ne işin var orada ? :D 

Maçın istatistikleri çok ilginç.. Beşiktaş'ın maç sonunda toplam 7 faulü var.. Gs'da Gomis'in sadece tek başına 5 faulü var.. Bunun 2 tanesi zaten Tolgay'a. :fiuw:

Bizde rakip ceza sahasına girip tehlike yaratmayan tek futbolcu Fabri imiş...

Yazılacak çok şey varda...Şimdilik Pazartesi sabahı benden bu kadar...

Tebrikler Beşiktaş'ım.....

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gönülden tebrik ediyorum.

maç tamamen Beşiktaş'ın hakkıydı. Tudor son kurşununu da atmış oldu.

eğer Beşiktaş kaçırdıklarını atsaydı, Galatasaray daha demoralize olacaktı.Net söylüyorum tarihi fark olurdu.

Fenerliler hep 6-0 muhabbeti yapıyor ya, Beşiktaşlılar konuşacaktı artık ama olmadı. :)

Neyse, Tudor size keyifli bir maç izlemeniz için tüm elinden geleni yaptı. Bundan sonrası sizde artık. 

Hazır puan farkı da azaldı, belki Şampiyon bile olabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26 dakika önce, Seriatsu :

Beşiktaş kaçırdıklarını atsaydı, Galatasaray daha demoralize olacaktı.Net söylüyorum tarihi fark olurdu.

Bu konuda bir duyum aldım, doğru olabilir..:fiuw:

Fikret başkan çok atmayın demiş... Sebebi de çok atarsak maç sonunda Tudor'un biletinin hemen kesilebileceği düşüncesi..

Tudor candır gerisi heyecandır.. He ne kadar bir akü markası olsa da Tudor'la devam edilmesi lazım..İstikrar şart, Tudor'la yola devam. :D  :geyik: 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tebrikler Beşiktaş'ım...

Gruptan çıkmayı ve liderliği kesinleştirmemize rağmen, dünkü maçı almasını bildik. Üstüne üstlük ağırlıklı yedek kadro ile çıkmamıza rağmen, deplasmanda galip gelmesini bildik.

Dünkü galibiyetten sonra;

Grupta En Çok Puan Toplayan Türk Takımı

Gruptan Yenilgisiz Çıkan İlk Türk Takımı

Grubu Lider Bitiren İlk Türk Takımı

Grupta En Çok Gol Atan Türk Takımı

Grupta En Çok Galip Gelen Türk Takımı

Bu Gurur Hepimizin... Başarılarımız Daim Olsun.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Havada Durdum, Şahitlerim Var. ;D :D 

Hak ettiğimiz güzel bir galibiyetti. Takım olarak çok iyiydik. Umarım devamlılık sağlarız bu oynadığımız futbolda.

Tebrikler Beşiktaş'ım...

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

• Teşekkürler 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fabri hariç, müthişti tüm futbolcularımız. oyuncu değişikliklerinde verdiği doğru kararlarla şenol güneş de uzun zamandır beklediğimiz düzeydeydi. güzel bir maç oldu beşiktaşlılar için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...