Jump to content

Galatasaray - V

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 4 hafta sonra ...

Abi hem o çok kötüydü hemde şu Hakan BALTA yı acilen klübeye göndermesi lazım. Şu baltaya verdiği emeği çağlara verse daha farklı şeyler olurdu. Adamın yürümeye hali yok 2.gol deki halini gördün mü top önünden geçiyor ayağını bile uzatmıyor. Onu bırak riera geçen hafta harika oynadı onu neden oynatmadı anlamış değilim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben çok olgun karşıladım yenilgiyi! O kadar olgundum ki dün akşam, ağaçta olsam düşerdim! Ordu United, bizi Manchester'lılardan daha fazla salladı.

Hasan'ın kabzesi olduğu için tüm atışları isabetli oldu. Bizim Burak'ın ise kalibrasyon ihtiyacı ortaya çıktı!

Hasan 2 şut, 2'si de isabetli, 1 gol, 1 Muslera kurtardı.

Burak 5 şut 4 isabetsiz, 1 i kaleciye geri pas. (bunlardan 2'si boş kale)

Bizim kale bu maçta 4 direkliydi, direklerden birinin adı Cris'di.

Hakan Balta nihayet soyadına yakışır performansa ulaştı!

Felipe, Melo, Cayatone, Martinez, Gonzales, Çiko fena değildi. Sol ayağıyla topa dokunabilmeye başlamış.

Selçuk Mehmet'lerle karşı karşıya oynaya oynaya ya Topal Ya da Topuz olacak, bu belli,

Fatih Amrabat'ı verilen 15 milyon doları sırtına bağlayarak çalıştırırsa birkaç ay, belki fizik gücü geri gelebilir,

Elman der doğruyu, Aydın lık da Umut olsa!

Fatih Terim çok cool du. Maçtan sonra esprisi kraldı! Braga maçına arkamızda Ordu'yla gidiyoruz dedi.

Aynı zamanda da Ünal Abi'ye İstanbul dönüşünde, 'Başkanım Cris' verdiğiniz 1.1 milyon EUR'u zekatınıza sayın lütfen' demiş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yeni arama motorumuz hayırlı olsun :)

http://www.gsyandex.com/

Yalnız bu yandex ne giriş yaptı piyasaya , takdir ettim. Hatırlıyorum, sitenin limitlerini zorlamışlardı ilk indexlemeye çalıştıklarında ve ben girişini yasaklamıştım. TAbii o zaman bilmiyorduk, sonradan açtık muslukları mecburen :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Şampiyonlar liginde rakibimiz Shalke. Muhtemel rakipler arasında bize en uygun olanıydı bence. İnşallah o zamana kadar takım toparlanır da bir çeyrek final izleriz SamiYen'de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şampiyonlar liginde rakibimiz Shalke. Muhtemel rakipler arasında bize en uygun olanıydı bence. İnşallah o zamana kadar takım toparlanır da bir çeyrek final izleriz SamiYen'de.

Arenasamiyen'de :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Herşey olabilir. Real Madrid çok formda, bizim de Schalke ve Kayseri maçımız oldukça iyi geçti . Orada alınacak skora bağlı. Burada patates tarlasında Real Madrid çok iyi oynayamayabilir :D Onlar için dezavantaj :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ne diyosunuz GS-Real Madrid eslesmesi hakkinda? )

Siz asıl Ahmet Çakar'ın dün akşam Beyaz Futbol'da önce aynı kurayı, sonra da Sinan Engin'in istediği kurayı eşleşmeleri bırak takım sıralarını bile değiştirmeden çekmesine ne diyorsunuz? :)

Bu akşam devamı var....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstedikleri belli bir final olduğunu sanmıyorum, sadece ilan etmeden seri başı uygulaması yapıyorlar, başka bir izahı yok, hiçbiri RM-BAR maçını çeyrek finalde istemez ya da BM-BAR, aynı şey...Gruplardan çıkışta istemedikleri bir RM-MANU oldu, bu kadar yeter diyorlardır...

Yine de bu işle ilgili bir kişi bile konuşursa deprem olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...