Jump to content

Galatasaray - V

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Veli, ben hiçbir operasyonda senin benim ayırımı yapmadım, çünkü tarafım yok, hepsine aynı mesafede falan da değilim, hepsine çok uzağım ve uzaktan ters ters bakıyorum... :) Önce bu konuda anlaşalım..

Spora gelince, Bilgin'in yazdığı Masalstayl başlığı olayı çok güzel özetliyor, üstelik o yazı yazıldığında daha taraftar operasyonu yapılmamıştı bile.. Dün maçtan sonra bütün spor programlarını dolaştım, hepsi bütün programları boyunca Terim'i konuştu, taraftar operasyonundan bahseden olmadı, bu gösteriyor ki insanlar yıldırılmış, korkutulmuş, sindirilmiş...

Tek cümle ile nihai kanaatimi söyliyeyim, sezon başından beri klüplerin içinde olanlar, dışında olanlar, yanında olanlar, hatta abartılı gelmesin UEFA'nın verdiği cezalar bile bence "Gezi" nin intikamıdır.

Şimdi tek tek gidelim,

Bütün liglerin, kupaların sponsoru kim? İktidar.

Digitürk'e kim el koydu? İktidar.

Terim'i Denizli gibi boşta ve aynı kalitede bir adam kenarda beklerken milli takıma çağırıp GS'nin içini karıştıran kim? İktidar.

Aydınlar iki seneden sonra basın toplantısı düzenleyip, ağladı ve zaten bilinmeyen hiçbir şey söylemedi, Aydınlar'ın hastanelerine kim iş veriyor? İktidar.

BJK ligde çok iyi giderken ve maç daha bitmemişken, rakip 10 kişi kalmışken, dünyanın en manasız taraftar davranışını göstererek sahaya dalan bedava biletle girmiş tosuncuklar kimin? İktidar'ın.

Zamanında kim Platini'ye "Kişilerle kurumları ayıralım" demişti ve Platini'de sıcak bakmıştı? İktidarın başı.

Aynı kişi "Ben fikrimi değiştirdim, ne isterseniz yapın" demiş olabilir mi? Olabilir.

Taraftar grupları tarihinin en edepli günlerindeyken, gündem Terim ve derbi ile meşgulken, kim operasyonu patlatıyor ve "Biz bunları 2 senedir izliyoruz, bunlar suç örgütü" diyor.. İktidar.

Şimdi özel konumuza dönelim, bu klüplerin milyonlarca taraftarı ve belki de yüzbinleri bulan taraftar grupları var yurdun dört bir yanında, bizim toplumumuzda ne oranda katil, hırsız, sahtekar, suç örgütü üyesi, kaçakçı vs. varsa bunların içinde de o oranda vardır...

Bunlar bugün olmasa bile geçmişte yarı rica yarı tehditle yöneticilerden bilet alıp karaborsada satmışlardır, yönetime gelmek isteyenlerden para alıp kitlelerini "Yönetim istifa" diye bağırtmışlardır. Birbirlerine girip yaralamalara, ölümlere yol açmışlardır, silah taşımışlardır, polisle çatışmışlardır, etrafa zarar vermişlerdir. Bunların hepsi doğru ve benim hatırladığım 40 yıldır doğru...

Ancak bir doğru daha var, bunlar, isimlerini de sayalım, Çarşı, Ultraslan ve GFB artık yarı kurumsal bir kimlik kazanmışlar, oturaklı kişileri başlarına getirmişler, takımlarına yönelik gösterilere öncelik vermişler ve her türlü suçtan ve takıma zarar verecek eylemlerden uzak durmaya, bilakis bunları engellemeye başlamışlarken üçünün de liderlerinin elleri kelepçeli olarak emniyete götürülmelerinin suç örgütü soruşturması olduğunu benim şapkama anlatırlar... Buyrun işte şapkam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakalım Mancini nin lig performansı nasıl olacak. Zor bir deplasman bugün.

Bir de merak ettim, BJK maçının sonucunu açıklamak neden bu kadar uzun sürdü ? Neyi bekliyorlar ? Sezon sonunu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Menüde köfte ve piliç eti var  :P Galatasaray'ın tercihi hangisi olacak?? Yoksa ben rejimdeyim mi diyecek??

Azzz sonraaa !!

:)

Skora bakılırsa Galatasaray ve yeni EleMancini  :P rejimdeymiş.

--------------------------------------------------------------------------

Yedek kulübesinde 5 futbolcu var 1 i kaleci olduğu düşünüldüğünde bu takımın hem avrupayı hem Türkiye'yi bir arada götürmesi zannedersem zor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ünal Efendi'nin Burak'ın oynaması yönünde bir ricası olduğu doğru ise bizi hiç iyi günler beklemiyor demektir.

Kurumsallık... Pembe dizi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ünal Efendi'nin Burak'ın oynaması yönünde bir ricası olduğu doğru ise bizi hiç iyi günler beklemiyor demektir.

Kurumsallık... Pembe dizi

Burak'ın gitmemesi, Snejder (ya da her neyse)'in takım içindeki huzursuzluğu, Selçuk'un küskünlüğü, Baytar'ın aşırı gazı olduğu sürece takım ruhu ortaya çıkmaz ve bu şekilde iki ileri bir geri devam eder... Fatih Terim'i hiç sevmem ama yapılanlar çok haksızcaydı... Mazlumun ahı kalmaz derler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Ya bu arada ısıtma sistemi neden çalışmamış? Bilen var mı? Ben doğal gaz yokmuş diye dün spikerin ağzından duydum doğruysa fiyasko.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya bu arada ısıtma sistemi neden çalışmamış? Bilen var mı? Ben doğal gaz yokmuş diye dün spikerin ağzından duydum doğruysa fiyasko.

çalışıyor ısıtma ama dolu yağmış neylesin ısıtma :) 

umarım turu geçtiğine pişman olmaz gs :/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stad yapıldı yapılalı her şeyiyle fiyasko, zemin kaçıncı kez yenilendi hep bu son denildi ama korkarım ki yine yenilenmesi gerekecek...

Esas komik olanı da; maç tatil edildikten sonra Juventus konaklayacak otel bulamamış, hakemler ve Juventus tek takım forma ile geldikleri için gece gece kuru temizlemeci açtırıp formaları kuru temizlemeye vermişler...

:D

çalışıyor ısıtma ama dolu yağmış neylesin ısıtma :) 

umarım turu geçtiğine pişman olmaz gs :/

Aynı şeyleri bende düşünmüştüm Fatih, Avrupa ligi sanki daha dişine göreydi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir Beşiktaşlı olarak tebrik ederim Galatasaray'ı. İlginç olan, -6 averaj ve 7 puanla tur atlamak. Şampiyonlar Ligi tarihinde bir benzeri yok herhalde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://twitter.com/uefacorruption

Böyle buyrun, Ahmet Çakar'da dün akşam söyledi Chelsea diye.....

Manipülasyon iddialarını destekleyici bilgiler var. Bir gün öncesinden mi belirlemişler eşleşmeleri?

Bir Beşiktaşlı olarak tebrik ederim Galatasaray'ı. İlginç olan, -6 averaj ve 7 puanla tur atlamak. Şampiyonlar Ligi tarihinde bir benzeri yok herhalde :)

Bir de kendi kendimi düzelteyim, Galatasaray 7 puanla, Zenit ise 6 puanla tur atlamış. Galatasaray'dan daha kötü puan alıp, tur atlayan da varmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şöyle bir iddia varmış, olası bütün eşleşmeleri yazıp, tutmayanları silmişler deniyor, bu mümkün mü?

Yalnız dün akşam Ahmet Çakar'ın kesin bir dille ve imalı şekilde Chelsea dediğini ben duydum bu ihtiyar kulaklarımla..... :D Geçen sene de bütün kurranın aynısını çekmişti hatırlarsanız.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Futbol güzel bir oyun ama önemli olan haticeden ziyade netice olması , tamamen bundan kaynaklanıyor.. 2 Galibiyet 1 Beraberlik 3 Mağlubiyet , Real Madrid in tek maç hariç tüm maçları yenmesi ve Copenhagın sadece 1 maç juveyle berabere kalması yetti, geri kalanı G.Saray kendi tamamladı.. Juventus un Copenhag gibi bir takımı en az 2 kere yenmesi lazımdı , ve G.Saraydan en kötü sahasında galibiyet alması lazımdı.. Fakat sahasında beraberliği son dakikaya kadar G.Sarayın 1-0 önde götürdüğü maçta biri saçma Chedjeou nun penaltısıyla olmak üzere 2-2 zor kurtardı yani G.Saray bileğinin hakkıyla kazandı gerçekten bence haklısın 1-0 yenildiğimiz Copenhag maçını bedavadan verdik resmen.. yoksa 10 puanla çıkacaktık..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Futbol güzel bir oyun ama önemli olan haticeden ziyade netice olması , tamamen bundan kaynaklanıyor.. 2 Galibiyet 1 Beraberlik 3 Mağlubiyet , Real Madrid in tek maç hariç tüm maçları yenmesi ve Copenhagın sadece 1 maç juveyle berabere kalması yetti, geri kalanı G.Saray kendi tamamladı.. Juventus un Copenhag gibi bir takımı en az 2 kere yenmesi lazımdı , ve G.Saraydan en kötü sahasında galibiyet alması lazımdı.. Fakat sahasında beraberliği son dakikaya kadar G.Sarayın 1-0 önde götürdüğü maçta biri saçma Chedjeou nun penaltısıyla olmak üzere 2-2 zor kurtardı yani G.Saray bileğinin hakkıyla kazandı gerçekten bence haklısın 1-0 yenildiğimiz Copenhag maçını bedavadan verdik resmen.. yoksa 10 puanla çıkacaktık..

Dikilmiş donun davası olmaz diyerek biz önümüzdeki maçlara bakalım... Morinho, Galatasaray gelsin diyordu oldu... Ne yapabilecekler acep ??

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikilmiş donun davası olmaz diyerek biz önümüzdeki maçlara bakalım... Morinho, Galatasaray gelsin diyordu oldu... Ne yapabilecekler acep ??

;D

Sol bek, stoper , santrfor ve kanat oyunucusu lazım :D

#Riera ofansif olarak iyi ama Hazard orayı otoban yapar E-5 yapar, Marmaray döşer hatta..

#Gökhan ve Semih iyi fakat yeterli değil Chedjeu daha yeni alışıyor bi Serdar Aziz yakışır G.Saray'a zaten geçen senede gelmesini istiyodum..

#Kanatta oyunucumuz yok Burak bile denendi, Bruma kalenin ağzına kadar adam geçiyor , bütün takımı çalımlıyor , Real Madrid,Juventus defansı farketmiyor ama orta açamıyor pas veremiyor, şut çekemiyor. Aydın zaten fıs , Engin ve Ambrabat zaten formsuz adamlar 10'ar kilo almışlar sanki, Sabri var birde :)

#Forvette Drogba tek , Burak teknikten yoksun sadece bir son vuruşçu, ne top tutabiliyor ayaşında ne adam geçebiliyor, büyük maçlarda zaten yok..  Bence yerli olarak Cenk Tosun'u almadılar o zaman, adam da bize ayağının tozuyla o sene 3-4 tane attı.. Şuanda Antep'te paralarını alamıyorlarmış.. Bu durumu G.Saray değerlendirmeli , neticede genç .. Tabi alternatif kariyerli bir yabancıda kaliteyi artırır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...