Jump to content

Galatasaray - V

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Nasıl yani !! Karabük maçından önce Fenerbahçenin Emenikeyi Beşiktaşın Cenk Tosunu alması gibi birşey mi..  :fiuw:

Nüans farkı var...

Senin bakış açısına sahip olanlar (saygı duyuyorum) doğal olarak Emenike konusunu diline pelesenk ediyor... Nüans ise şurada;

Emenike Fenerbahçe'ye karşı oynatılmadı (iddia bu) tamam kabul... Rakibi olacak saygısızlara karşı da oynatılmadı...

Yani; neticeye etki yapan bir durum yok !!

Bu olaylar yine döndürülüp şikeye bağlanacak olursa, bende derim ki;

Son oynanan Trabzon/GS maçının tertemiz olduğunu ispatlasınlar her şeye kabul derim... ;)

Şike konusunda ise genel fikrim;

Bu ülkede şike var deniyorsa; bütün takımları kapsar, yok deniyorsa da sıkıntı yok zaten... :)

Ben var diyenlerdenim... Hatırladığım kadarıyla Ankaragücü-GS maçıyla başlamıştır, daha öncesini yaş itibariyle hatırlamıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani !! Karabük maçından önce Fenerbahçenin Emenikeyi Beşiktaşın Cenk Tosunu alması gibi birşey mi..  :fiuw:

Hocam Emenike olayı Veli abinin anlattığı gibi sadece bize değil diğer rakibe karşı da oynama dı ki varsayalım öyle olsun. Sizinkilerin yaptığı durumu aklar mı bu durum, bir değil iki değil lütfen objektif ol. Yiğit İncedemir, Burak Yılmaz, Necati Ateş bir çırpıda aklıma gelenler daha da vardı hatırlamadım şuan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha

Hocam Emenike olayı Veli abinin anlattığı gibi sadece bize değil diğer rakibe karşı da oynama dı ki varsayalım öyle olsun. Sizinkilerin yaptığı durumu aklar mı bu durum, bir değil iki değil lütfen objektif ol. Yiğit İncedemir, Burak Yılmaz, Necati Ateş bir çırpıda aklıma gelenler daha da vardı hatırlamadım şuan

Hasan Şaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Transferle ilgili yapmış olduğum yorumu buraya getiren ben değilim kızdırmak için öyle yazdım :) ama gönülden birşey diyeceğim bir Galatasaraylı olarak inanın kendi klübüm haricinde hiçbir klübün yapmış olduğu veya yapmamış olduğuyla ilgilenmiyorum ama  Fenerbahçe veya diğer klüpler Avrupada başarılı olsun bayrağımızı dalgalandırsın isterim , yapan takımlara saygı duydum .. Önceliğim Memleketimdir her zaman..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Profesyonel futbolcumuz Burak Yılmaz'ın sözleşmesinin 2014-2015, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarına ait mali şartları aşağıdaki gibi değiştirilmiş ve sözleşmesi 2017-2018 ve 2018-2019 sezonlarını kapsayacak şekilde uzatılmıştır.

- 2014-2015 sezonu için 2.750.000 Euro sabit transfer ücreti ve 25.000 Euro maç başı ücret

- 2015-2016 sezonu için 2.800.000 Euro sabit transfer ücreti ve 25.000 Euro maç başı ücret

- 2016-2017 sezonu için 2.850.000 Euro sabit transfer ücreti ve 25.000 Euro maç başı ücret

- 2017-2018 sezonu için 2.900.000 Euro sabit transfer ücreti ve 25.000 Euro maç başı ücret

- 2018-2019 sezonu için 2.950.000 Euro sabit transfer ücreti ve 25.000 Euro maç başı ücret

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında verilen ücret ilerleyen yıllarda çoğalacağına azalması lazım, çünkü futbolcunun performansı (istisnalar hariç) yaşı ilerledikçe yavaş yavaş düşer ve hakettiği para da doğru orantılı olmuş olur.

(Şu kazmayı zamanında 15bine Lazio ya vermediler ya ne diyeyim ben bunlara, ama iyi ettiler tabi benim açımdan  :D)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

vee 8 aydır süren pazarlıklar sonunda Tarık Çamdal 4.750.000 € ya Galatasaray'da.. Napoli'den Forvet Pandev bedelsiz ve Ortasaha Dzemaili 2.350.000 € ya transfer edildi.. yani takımımız Beşiktaş sayesinde ( Toplamda 7 - 8 mil € luk Şampiyonlar ligi katılım payı ve yayın gelirleri Galatasaray'a kalmıştır. ) 3 transfer yapılmış oldu. Klübü bu duruma düşüren Bülent Tulun ve Ünal Aysal'a yazıklar olsun utanın!!!.. Abuk subuk oyuncuları faiş fiyatlara transfer ederek paraları ceblerine indiren bu ikili ...... iki sene üst üste şampiyon olup , iki sezon üst üste şampiyonlar liginde gruptan çıkan bu takımın olağan üstü gelirler kazanmasına rağmen bu duruma düşmesine neden olmuşlardır.. Hay ben böyle kurumsallığa... Neyse grupta 3.lüğümüz kesinleşmiş oldu en azından bu transferlerle.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık Çamdal konusunda bir yorum yapamam fakat Pandev ve Dzemaili için çok iyi transferler diyebilirim bir Napoli hayranı olarak. İki oyuncuyu da çok uzun süre izledim. Pandev bilinen bir oyuncu belki ama Dzemaili Türkiyede bilinmese de İtalya ve Avrupa da çok iyi tanınan bir oyuncu. Galatasaraydan önce Milan da devreye girmişti fakat Napoli 8 milyon € istediği için vazgeçmişti. Daha sonra Prandellinin oyuncu ve kulüple direk görüşmesi sonucu oyuncu Galatasaraya geldi. Bence bu ikili Galatasaraya çok faydalı olacak. Umarım Tarık Çamdal kendisini gösterip yeni bir Gökhan Gönül olabilir hem GS hem Milli takım için..Yoksa ona verilen paraya da yazık, ona da yazık..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık Çamdal konusunda bir yorum yapamam fakat Pandev ve Dzemaili için çok iyi transferler diyebilirim bir Napoli hayranı olarak. İki oyuncuyu da çok uzun süre izledim. Pandev bilinen bir oyuncu belki ama Dzemaili Türkiyede bilinmese de İtalya ve Avrupa da çok iyi tanınan bir oyuncu. Galatasaraydan önce Milan da devreye girmişti fakat Napoli 8 milyon € istediği için vazgeçmişti. Daha sonra Prandellinin oyuncu ve kulüple direk görüşmesi sonucu oyuncu Galatasaraya geldi. Bence bu ikili Galatasaraya çok faydalı olacak. Umarım Tarık Çamdal kendisini gösterip yeni bir Gökhan Gönül olabilir hem GS hem Milli takım için..Yoksa ona verilen paraya da yazık, ona da yazık..

Son milli maç Tarık'ı, İshak Doğan la birlikte ikisini detaylı olarak izlediğim bir maçtı gerçekten şu topu süren kim dedirten cinste dikkat çekiciydi, ama genel olarak olaya bir de şurdan bakın geçen sene Eskişehir ligin en az gol atan takımıydı ve hatta Ertuğrul hocanın bütün takımları hep savunma taktiği uyguladığı için hem en az gol atan hemde en az gol yiyen takımlardan biriydi.. Sivas'ta oynayıp , Kasımpaşa'da oynayıp bu performansı gösterseydi hak verebilirdim.. Bence Tarık veyselden daha iyi performas gösterecek hem çok genç hemde Telles gibi 6.5 mil Euro ya alınan bir oyuncuyu yabancı kuralından dolayı yedeğe itecek bir oyuncu olacak temennimde bu yönde :D

Pandev süper en azından sadece Burak Yılmaz'a bağlı değiliz artık gol atabilecez , ama şunuda anlamam bedavaya Cenk Tosun, Eren Derdiyok gibi hem yerli hemde çok yönlü forvetleri nasıl alamadılar da Beşiktaş ve Kasımpaşaspor aldı .. Bunların oyuncu izleyen scout ekibi nereye bakıyor izlerken de bu Umut Gündoğan, Koray Günter, Salih Dursun gibilere bu paraları verdittiler.. Dzemaili bencede iyi oldu gelmesi Selçuğun saçma ortasaha yan pasları artık Ayhan Akman tadı vermeye başladı adama Xavi xavi dediler , adamda istatistiklerde xaviyle yarışmak için salak salak pas verip alıyor.. Prandelli röportajında belirtmiş Dzemaili Melo'nun yedeği değil beraber oynayacaklar , 4'lü savunma yerli olacak , öndekiler rakibe göre değişecek ama göbek Dzemaili ve Melo olacak belli .. Buna sevinmedim değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle oynamaya devam edeceklerse devre arası lütfen şu kazma Burak Yılmaz ve kıskanç içine Ayhan Akman kaçmış Selçuk inan'ın yerine başka futbolcu alsınlar..  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Yılmaz'ı 2 sene önce sataydık iyiydi :D Burak'ı satarsak Selçuk top atacak adam bulamayacağı için ya kendi gider ya da gerçekten oynamaya başlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Yılmaz'ı 2 sene önce sataydık iyiydi :D Burak'ı satarsak Selçuk top atacak adam bulamayacağı için ya kendi gider ya da gerçekten oynamaya başlar :D

Doğru bir analiz olarak düşünüyorum.. Burak abi vallahi yeter yahu.. Netanyahu gibi oldu ama işte aynı şiddette istemiyorum yani ... :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yine sıkıcı bir haftasonu geldi geçti .. Avrupa'daki temsilcilerimizden Galatasarayımıza ve diğer temsilcilerimiz olan Beşiktaş ve Trabzonspor'a Avrupa kupalarında başarılar dilerim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...