Jump to content

Galatasaray - V

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bunun cevabını veren olmamış hayret.. 2-1 yendik o maç hatırlatıyım.. Avrupada Türk takımı olarak maç yapıyoruz verilen destek Portekizli Benficaya o da ilginç.. 
Neyse ben yıllardır şu Burak Yılmaz'ı eleştirmekten sıkıldım ve yoruldum artık. 
Pres yapmaz savunmaya katkısı yok. Havadan oynarız hava topu alamaz. Yerden oynarız topu durduramaz, topu iki sn ayağında tutamaz, adam geçemez ayağına dolaştırır vs.. Tek tip gol vuruşuyla nereye kadar Burak. Şampiyonlar Ligi burası gol atamıyorsun adam gol.. Golcü mü şimdi bu adam. Milli takımda da aynı Galatasarayda da aynı sıkıntı. Golcü yok golcüüüü.. 
Lütfen Ocak'ta Bı(u)rak git..!!! Lütfen foruma üye ol ve oku şu yazdıklarımı..:D

Siz bir dönem Burak para ederken satıp elden çıkaracaktınız. Kazandığınız para ilede güzel bir golcü alacaktınız. Ama geçti patladı elinizde kaldı bence Burak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz bir dönem Burak para ederken satıp elden çıkaracaktınız. Kazandığınız para ilede güzel bir golcü alacaktınız. Ama geçti patladı elinizde kaldı bence Burak.

Yok be abi Ünal Aysal'ın yalan haberleriydi onlar ver parayı gazeteye bassın lobisi. forvet, 27-29 yaşında 5 - 10 mil eu kim verir bu kazmaya bir de yıllık 2 mil eu alıyor Eu vatandaşı değil peh peh peh... Arda gibi bir adam 21 yaşında 12 mil zor etti.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elimizde patlasa iyi :D O değil adamın alternatifi de Umut :D Boş kaleye gol atamayan adam :D Bakmayın güldüğüme içim kan ağlıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim kadroda zenginlik var ama ne oluyor ? Adamlar her maç strese sokuyor anlamıyorum neden bu şekilde bu adamlar. :( Burak konusunda beslersen iş yapan bir topcu bence ama sevmiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak ofsaytın ne demek olduğunu Galatasaray'da öğrendi desem yeridir. Şöyle ki Trabzon Sporda oynadığı dönemde. UEFA liginde Trabzon bir rekora imza atmıştı. UEFA liginde bir maçta en çok ofsayta düşen takım ünvanını kazanmıştı. Bunda Burak'ın katkısı çok fazladır.

Hiç unutmuyorum bir maçta Sneijder az kalsın Burak'a ağız burun dalacak konuma geldi. 1-2-3 ofsayta düştü..Sonunda Sneijder'de film kopmuştu bayağı bir laf etmişti maç esnasında. Resmen adama ne yapması gerektiğini anlatmıştı...Ama hangi maçtı diye sormayın vallahi hatırlamıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olayı hatırlıyorum , google a baktım  2013 Akhisar Maçıymış sanırım ..

burak_33.jpg

Vallahi şimdi hatırladım he işte bu maç dersem yalan olur. :) Ama %99,99 bu maçtır. Çok ama çok gülmüştüm izlerken. :D

Şimdi hatırladım yine gülüyorum. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim kadroda zenginlik var ama ne oluyor ? Adamlar her maç strese sokuyor anlamıyorum neden bu şekilde bu adamlar. :( Burak konusunda beslersen iş yapan bir topcu bence ama sevmiyorum :D

Değişelim kanki al Burağı ver Persie yi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Fatih Terim, Bülent Korkmaz, Tugay Kerimoğlu ve en son Hamza Hamzaoğlu'na aynısı yapıldı. Bu futbol klüblerini anlamak mümkün değil.

Sanırım Mustafa Denizli ile anlaştılar galiba...

Ne diyelim hayırlısı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, İlhan :

Fatih Terim, Bülent Korkmaz, Tugay Kerimoğlu ve en son Hamza Hamzaoğlu'na aynısı yapıldı. Bu futbol klüblerini anlamak mümkün değil.

Sanırım Mustafa Denizli ile anlaştılar galiba...

Ne diyelim hayırlısı olsun...

Bu ülkede vefa, saygı, nezaket gözümüze soka soka bitiyor. İşin iç yüzü bilinmiyor fakat, Galatasaray'da o çok övdükleri kol kırılır yen içinde kalır lafı tarih oldu, tekerleme oldu.. Dünün en komik yorumu Rıdvan'dan geldi ve çok haklı. Türkiye'de artık hangi başkan ben Teknik direktörümüzün arkasındayım, ben bu kulüpte kaldığım sürece kalacak dediyse 2 haftaya kalmıyor adamla yollar ayrılıyor. Espiri gibi, fıkra gibi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakalım staddaki görüşme nasıl geçecek, henüz resmi bir açıklama yok :) Yine de her halukarda de Hamza'nın kimsenin anlam veremediği taktik ve adam değişikliklerini özlemeyeceğimiz kesin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray'ın rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci tur kura çekimi yapıldı. İşte temsilcilerimizden Galatasaray'ın eşleştiği takım...

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci tur kuraları çekildi. İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, ikinci turda mücadele edecek Türk temsilcileri Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakipleri belli oldu.

Kupada 32 takımın yer aldığı ikinci turda Avrupa'daki en başarılı temsilcimiz olan Galatasaray, İtalyan temsilcisi Lazio ile eşleşti.

Galatasaray 18 Şubat Perşembe günü İstanbul'da rakibiyle karşılaşacak. İkinci tur rövanşları ise 25 Şubat Perşembe günü oynanacak.

Avrupa Ligi finaline, 18 Mayıs 2016'da İsviçre'nin Basel kentindeki St. Jakob Park Stadı ev sahipliği yapacak.

Özbek'ten transfer garantisi
Galatasaray Yönetimi’nde arkadaşlarını bilgilendiren Dursun Özbek, özellikle transfer konusunda bilgi verdi. Başkan Özbek, takıma yeni katacakları futbolcular için kaynağın hazır olduğunu dile getirdi  

Beşiktaş derbisinde yaşanan kayıp sonrasında büyük eleştirilerle karşılaşan Galatasaray Yönetimi önceki akşam bir araya geldi, takımın son durumunu konuştu.

Başkan Dursun Özbek’in, özellikle transfer konusunda önemli mesajlar verdiği öğrenildi. Denizli’nin vereceği rapora göre hareket edeceğini bildiren Başkan Özbek’in transfer konusunda kaynak bulduklarını söylediği öğrenildi. Özbek’in yine yönetim toplantısında Denizli ile transferde izlenecek politika konusunda sık sık bir araya geleceğini söylediği de gelen haberler arasında...

Hamza Hamzaoğlu döneminde krize dönen ve genç teknik adam için sonun başlangıcı olarak kabul edilen rapor olayı ise Mustafa Denizli’nin gelişi ile beraber yeni bir boyut kazandı.

Kendi isteğiyle...

Tecrübeli teknik adam, Hamzaoğlu’nun aksine düzenli olarak rapor yazarken bunu yönetim değil kendisi istedi.

Hiyerarşiye çok önem veren Denizli’nin, önceki dönemde krize neden rapor konusunda kesinlikle sorun çıkarmadı ama farkını da gösterdi. Çünkü önceki dönemde idari ve teknik diye iki ayrı bilgilendirme raporu hazırlanıyordu.

Denizli ile beraber bu, bire indi. Tecrübeli hoca artık hem idari hem de teknik raporu kendisi hazırlıyor.

İnşallah şu Burak satılır, yerine gerçekten futbol oynamasını bilen bir gölcü forvet alınır!! 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...