Jump to content

2012 Motorlu Taşıt Vergileri

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 116
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• Gökhan

16

• NoooFearrrr

15

• İlhan

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

2012 Geldi Hoşgeldi derken davetsiz misafir zamlı MTV de geldi. Bu ay ödüyoruz dimi birde. Sabah gelirkende radyodan köprü ve otoban ücretlerinede zam geldi haberini dinledim. Onlarada %11'e yakın bir zam gelmiş diye duydum yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir ara eski model araçların vergisi artacak, yeni modellerin azalacak diye söyleniyordu ama vazgeçildi heralde.. ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maaşlara % kaç gelecek bakalım :)

%2.8 ek zam, enflasyon farkı, işçi emeklisine toplamda %6.8 oluyor herhalde, memurlar belli değil, daha onların kanunu çıkacak da toplu sözleşme yapacaklar hesapta, 1.5 yıl oldu yahu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk altı aylık dönem için tahminim %5 olur enflasyon farkı dahil. ama galiba gene bir düzenleme olacak eşit işe eşit ücret mevzusundan YPK bir skala ayarlaması yapacak inşallah iyi bir düzenleme olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk altı aylık dönem için tahminim %5 olur enflasyon farkı dahil. ama galiba gene bir düzenleme olacak eşit işe eşit ücret mevzusundan YPK bir skala ayarlaması yapacak inşallah iyi bir düzenleme olur.

Oradan bi 300 gelecek ama emeklilikten gidecek. :(

Kaşıkla verip loderle alırım hesaabı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herşeyi taksite bağlayınca bu sefer her ay ciddi taksit ödemeye başllıyorsun :) Eskiden ne güzelmiş paran kadar alışveriş yaparmışsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Burak abi haklısın, sigortayı böldür, mtv'yi böldür. Aylık Yakıtıda hesapla aylık masrafını gör, sonra arabayı satarsın zaten :)

Böldürünce çok acıtmıyor en azından yavaş yavaş ödüyoz ya.

edit: Kaskosu da var demi daha :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biliyorsun ben sattım arabayı :D ne kasko ne vergi ne sigorta :D Değer kaybetmeyi bırak değer kazanıyor :D ama bu taksit işi sakat onu böldür bunu böldür sonra ayda 600-700 taksit ödüyorsun fark eden birşey olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...