Jump to content

Mazda CX-5 Test ve İzlenimler

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Amerikalılara 2.0 lt 155 lik bir SUV motoru ufak geliyor  :) Biz 1.6 sının peşindeyiz , kader utansın  :D

Kader değil, bu hale düşürenler, Emrecim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

amerikalı benzini bol bulunca böyle oluyor. dünyanın petrol üretiminin büyük kısmını tek başına abd götürüyor .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

makyajlı modeli olmalı bence. böyle o çamurluklar aracı ucuz gösteriyor. konsepte daha yakın bir görüntü daha iyi olurdu.parası olana sunulmalı en azından . biz zaten erişemiyoruz :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya sen anladın dediğimi bırak şimdi vosvosla kıyaslayıp hakaret etme ciks 5'e :D polo gti'lar 2500 de motor yakıyor ,4000 de motor iniyor, her ay servise gidip yağ ekletiyorlar. bir de o araba için 6 ay sıra bekliyorlar :D deli miyim ya yerim vosvosu

ek: ben arabayı aldığımda tamponların alt kısımlarının boyasız olması gıcığıma gitmişti. 92 model araba da bile boyalı . makyaj da boyadılar şimdi. bunu da makyajda boyarlar seneye bence :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cx5 i kullanmış birisiyle görüştüm. country yollarda otomatik ve 2.0 benzinli arabayı sıkıştırmasına rağmen  7.0lt yi geçememiş yakıt tüketiminde. dizeli aratmayacak bu araç. tabi Türk milletinin alışkanlıklarını değiştirmek zor olacak, o ayrı konu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi captiva alacağına cx5 alsın adam. piyasadaki tüm 2.0 suvların fiyatları da ucuz değil. bence fark yaratır bu haliyle. bence mazda 6 ay sıraya koysun milleti :D o zaman tatlı gelir belki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim yorumcular ilk başta tüketime odaklandıklarından bu araç için oldukça iyi yorumlar duyacağımıza inanıyorum, geriye bir tek fiyat kalıyor,  4x4 Tiguan ile kafa kafaya olmalı fiyatı (90K-99K) , Q5 e yaklaşırsa fiyatı işi çok zor olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tiguan ve Sportage gibi dizel olan 4x4 rakiplerinden fiyatı biraz daha düşük olursa  daha iyi yalnız en yakın rakip benzinli CR-V ve RAV4 ünde fiyatları 84-105 aralığında...

Pazara yeni gireceği için benzinli CX 5'in fiyatı 100K ve üzeri olursa pek rekabetçi olmaz gibi geliyor  bana o yüzden 90-99 arası olursa kalite hissinden ödün vermeden fiyatı rakiplerin arasında konumlanmış olur ve düşük tüketimiyle araç diğerlerinden öne çıkar derim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç biriniz 2.2 motorun MTV'sini hesaplamıyor.

3.194TL. 'yi duyan nasıl kaçar bilemem.

100 K veya üstü bir rakam veren kişiler onu sence çok dert ederler mi Gökhan ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

100 K veya üstü bir rakam veren kişiler onu sence çok dert ederler mi Gökhan ? :)

Bu halk etmez mi Burak?

1.5lik,1.6lık diye 10bin, 20bin fazla vermiyor mu bu millet?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...