Jump to content

Honda Civic HB(Type S)

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yok Murat abi,tamamen soğudum Honda dan,işim olmaz artık,Forever Mazda  :tey:

İşte olay budur yaaaaaaaaaaaaaaaaa :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• OveRMinD

9

• Mücahit

7

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bu ikinci vukuatı zaten Okan, geçen gün  sen yoktun herhalde, on numara araba dedi bizimkilere...

abi bizim arabalara on numara demek bile az kalır valla,tık yok hiçbiyerinde maşallah  :fiuw:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bizim arabalara on numara demek bile az kalır valla,tık yok hiçbiyerinde maşallah  :fiuw:

Şükret satmadan dersini aldın. Bir de satıp başka araba alsaydın çok üzülürdün :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:clap: :clap: Bravo abiicm :P
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün allaha şükür arkadaşın ibizasını yaklaşık 2 aylık bir uğraşdan sonra satabildik gerisini siz anlayın...

Seatlar zor satılıyor nedense

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok Murat abi,tamamen soğudum Honda dan,işim olmaz artık,Forever Mazda  :tey:

Ben amacıma ulaştım, sen de MPS almaktan kurtuldun :tey:

Volkan sen hiç Enesle Ankara gecelerinde bulundunmu  ;D

Abi neden ben 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

izzet abim bu ara kolay satılan araba yokki... :)

Böyük gibi konuşmak gibi olmasın ama benim Reno 19'u şimdi satılık desem bir gün içinde müşterisini bulrum,istediğim fiyatada satarım.Eehem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enescim sen Ankara ile bütünleştin benim gözümdede ondan sen geldin aklıma  ;)

Anladım abi ama Volkan'ın buranın gece hayatıyla işi olmaz kanımca. Gece nargile yok, İsmail yenge yok :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jeton sanırsam düştü şimdi. Askerlik şubesinde geçirilen sınav ve oranın nasıl bir yer olduğuna dair gelen ilk sinyaller, üzerine de tam da zamanında terfi almanın ama bunun askerlik nedeniyle geri alınacağı için allak pullak olan kafadan sonra idare edin beni :)

Var bir ilişkisi Volkan'ın Ankara'yla. Ama Mazda'yı sevdiren değil Ankara, sevdiğini itiraf ettiren :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl tanıtayım ki kendimi,kız arkadaşımın adı İsmoş,yeterli mi  :fiuw:

Tamam inandık  :2funny: demiştim ben biz açmasak sen açarsın ismoşunun lafını diye  :2funny::tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetmez, siteyi okuyan herhangi biri bilir bunu, ben sorayım soruyu, o gece yemekte saman altından su götürdünüz hesap coşmasın diye, ne yaptınız anlat bakalım detaylarıyla... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...