Jump to content

Aracınız Kaç Kilometrede ( Resimli )

NoooFearrrr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hakkaten de zaman makinasıyla gelmiş gibi abi teşekkürler bende çok seviyorum bu yüzden içide sıfırdan farksız zaten, km yapmasına gelince ben bayağı yaptım , 2011 ocak 27 de almıştım 55800 deydi , benden önceki arkadaşlar kullanmamışlar bayağı bir yatmış. bende tadını çıkarıyorum. gerçi fotonun tarihi 15 ocak ama bir haftadır sürmedim hiç sadece iki günde bir 15 dakka çalıştıryorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun abi inşallah gönlüne göre  temiz, hesaplı, sana hayırlı olacak bir mazda bulursun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi samimiyetimle sölim ben nereye gitsem nerde dursam benim arabaya talip çıkıyo bir gün muş'a gitmiştim böle caddeye park etmiş hemen önündeki kahvede çay içiyodum dışarıda tabii yaz ayı baktım bir minibüs durdu şehiriçi; içinden 3 kişi indi geldiler soruyolar araba kimin falan diye bende seslendim benim dedim illa bakalım falan içine baktılar motora baktıla ettiler illla sat diye adamın biri diyoki minibüsten bu arabaya bakmak için indik :) tabii satmadım gene geçenlerde antalyadan geliyorum alanyaya varmadan ışıklarda durdum bir kaç genç yanımda durdular başka bir araçla illa arabana talibiz sat bize diye gene satmadım cevabım şuki abi gerçekten yani bakıyorum böle bana bu kadar haz ve zavk verecek başka bir araç göremiyorum o yüzdende satmaya hayır!!! diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

72470  bu gün itiberiyle.  ;)

KM rakkamları niye düz değil, rakkamların biri aşşağı biri yukarı bence km geri çekmişler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...