Jump to content

Satılık Mazda 2 1.3 go 2009 model

dublör

Tavsiye Edilen Mesajlar

22fkd.jpg

Merhaba,

2009 model mazda 2 1.3 go, metalik gümüş gri aracım satılıktır. Araç 2009 yılında Altunizade Volcar'dan sıfır olarak alınmıştır. 32 Bin km. civarındadır. İçi Dışı Pırıl Pırıldır.

*Aracı aldıktan 4 ay sonra sağ 2 kapı ve arka çamurluğu kasıtlı olarak anahtarla çizmişlerdir. Bu çiziği yaptıramadan park halinde yine sağ arka çamurluğu ve arka tampona bir araç sürtmüştür. Arka tampon, Arka sağ çamurluk ve 2 sağ kapı kaskodan boyanmıştır. Resimler mevcuttur.

*Geçen yılda otobanda bir köpeğe çarptığımdan ön sol sis farının camı kırılmış, ön plastik panjur değişmiş, ön tampon boyanmıştır.

Plakadan sorgulama yapılabilir. (34 ESL 20)

Tüm bakımları zamanından önce yapılmış (yetklili servis kayıtları mevcut) ve aile aracı olduğundan özenle kullanılmıştır. Tüm kitapçıkları, yedek anahtarı bulunmaktadır. Stepne hiç kullanılmamıştır.

Alındığında, Ön Farlara ve Sis farlarına kaliteli marka 8000K xenon takılmış, Camlar 2 numara Amerikan çizilmez film ile kaplatılmış, Bagaja 1 adet xetec vector anfi ile 1 adet kicker 30cm subwoofer konulmuştur.

Şirket aracı kullanıldığından bu araç 3 aydır evin önünde durmaktadır. Hiçbir borcu, harcı vs. bulunmamaktadır. Hemen devir verilebilir. Ev alacağım için satılıktır.

Araç Üsküdar / Bulgurlu'da, Hafta içi 19:00'dan sonra hafta sonu c.tesi, pazar için; haftaiçi aşağıdaki telefon numarasından randevu alınmak kaydı ile tüm gün görülebilir.

Araç için istediğim fiyat 25 Bin TL'dir. Takas sadece Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir civarından uygun bir daire ile yapılabilir. Detaylar görüşülür.

Hayırlı olsun.

Barış YALÇINKAYA

0 530 391 23 81

Önemli; Bir mazdaclubtr üyesi olarak önce burada paylaşıyorum ilanımı. Çünkü Kesinlikle Dost'a gidecek araçtır. 1 hafta içinde buradan alıcı çıkmazsa ilan 2.el sitelerine konacaktır.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baris, otomatik degildi sanirim senin arac :( Olsa hemen alicisi vardi, bir arkadasim otomatik Mazda2 sinifi bir arac ariyor esi icin :(

Otomatik Değil Burak Abi, Düz Vites.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomatik Değil Burak Abi, Düz Vites.

Üzüldüm, dediğin gibi arkadaşa gidecek bir araçtı. İnşallah değerinde ve kullanıcısına satarsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üzüldüm, dediğin gibi arkadaşa gidecek bir araçtı. İnşallah değerinde ve kullanıcısına satarsın :)

İnşallah Abi. Gerçekten içim elvermiyor herhangi birisine satılmasına :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah Abi. Gerçekten içim elvermiyor herhangi birisine satılmasına :)

Dert etme, hayırlı bir iş için satıyorsun. İnşallah ileride SKYACTIV lerden alırsın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dert etme, hayırlı bir iş için satıyorsun. İnşallah ileride SKYACTIV lerden alırsın ;)

Abi Bir kaç yıl sonra M3 düşünüyorum inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...