Jump to content

Mazda parçası konusunda her türlü yardımcı olunur

Guest dumann

Tavsiye Edilen Mesajlar

her türlü mazda parçası uygun fiyata her türlü yardımcı olurum güven için her türlü fedakarlık yapmya hazırım ismail birge 05412234566  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana 93-97 626 siyah arka tampon marspiyeli bulabilirmisin? genellikle 2.5 araclarin uzerinde olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

su fotograftaki parca.2 on tamponda,2eteklerde 2 arka tamponda olur toplam 6 parcadir ama bana arka tampondakiler lazim.bir arastirabilirsen iyi olur.

24lrg.jpg

24ltz.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ismail kardeş gereken parçaları yazıyor arkadaşlar benimde  bazen parçaya ihtiyacım oluyor vede bulamıyorum buralarda, gerekli bir parça olduğunda arıyalım seni ;ayrıca siteye üye olman iyi olmuş;  kolay gelsin iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

herkese s.a benden büyük abilerim benden küçük kardeşlerim 1 hafta sonra yurt dışından  mazda2 mazda 3 mazda6 ve 626 323mazdalaranın  hazır olan parçaların fotograflarını motor kısmı aksesuar  kaportaya bağlı parçalar ve öndüzen amersör rotlar tabla gibisi parçaların fotolarını ekleyecem herkese duyrulur bide elektirik parçaları buji buji kabloları v.s

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

a.s  kardeşm  imkanın varsa şimdi fotosu varmı yanında buraya at alacam 2 sonra arkadaş yurt dşnda intrnet üzernde atacam ona baksın blur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

mazda familia98 model hava emiş hortumu lazım birde sol tompon icinde buluna hava filitre kutusuna bağlanan bidona benzer bir parça var o lazım bulmabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşım 2005 model mazda 3 aracım var,6'lı cd çaları bozuk,yeni bir 2005 model mazda 3 6'lı cd çalar temin edebilirmisin

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...