Jump to content

Tuning Show İstanbul

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

25

• Uygar

15

• NeBiAnd

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

davetiye ayarlasana bizee :2funny:

Memo'yu bi bulmak lazım,Tr Tuning'de tonlarca vardır ayarlasın bi şeyler.Tamam gideriz saat 13.-13.30 gibi buluşuruz örneğin Ömür plaza önü ordan devam.Ahmet'de gelmek istiyor ama cumartesi çalışıyor galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Memo'yu bi bulmak lazım,Tr Tuning'de tonlarca vardır ayarlasın bi şeyler.Tamam gideriz saat 13.-13.30 gibi buluşuruz örneğin Ömür plaza önü ordan devam.Ahmet'de gelmek istiyor ama cumartesi çalışıyor galiba.

bende calışıorumda kaçarım artık ömüre ne die getircen beni abi havalimanı yolunda buluşurus cıkmadan konusup :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hepimizin yol üstü olduğundan dedim ama cnr direkt ordada olur saat karar verelim ona göre buluşuruz.Ben Bülent'in guzu için ayrıca güzellik yarışması için form dolduracam.1.ciye jant vs.var bakarsın aradan Bülentin jant işini çıkartırız.Bizim siteden 3-5 oy topladık mı kimse tutamaz bizi.. :P:-*

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olm ne metrosu,tükürsem Merterdeyiz veya en kötü ihtimal atla minibüse in ömürde ordan devam ederiz.Bekleyecem orda.Bülent gelsin konuşuruz.

Metro deyince aklıma Metroseksüel geldi,yani ibnenin yer altından gideni.. :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi metro benim eve yürüyerek 5dk ve de cnr ın içinde iniyosunya o bakımdan yani, ama nasıl dersen öyle olsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...