Jump to content

Pasta - Cila

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 344
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

38

• OveRMinD

84

• Ali

39

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Volkan Abi senin eleman nerdeyse oraya gidelim_Cınarlı da mı??_bide abi diyelim ben şimdi boya koruma yaptırttım 3-5 ay sonra yan çıtaları söktürttüm diyelim mutlaka ton farkı olacaktır ama şey sorcam abi sen cıtaları söktürtmeden önce hiç boya koruma, cilalama vs yaptırmısmıydın abi sen ???_tecrübelerden faydalanmak lazım ^-^_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yüzeysel gibi geldi bana abi ama daha önce hiç araba çizip vurmadım o yüzden belki kafaya takıyorumdur_3-5 vukuatım olsa alısırım heralde :D_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gaziemir ziebart daha yeni açıldı..yeri daha temiz ve profosyonel bence..ayrıca başustalarını ankara ziebarttan getirmişler 95 yılından beri bu işi yapıyormuş..

İrfan pazar günü benim evin ordan da geçebilirsin..çevre yolundan gaziemir e çıkıp oradan kipanın önünden U yapıyoruz..Okan sende havaalanına kadar gitmene gerenk yok..

İrfan eğer boya koruma da düşünüyorsan önce çıtaları çıkar bence..hatta durduğun kabahat çıkarmamak için..bende çok karşıydım ama çıkartınca çok ama çok beğeniyorum..şimdi nasıl filmsiz araba çıplak geliyorsa gözüme çıtalı araba da garip amatör zevksiz geliyor 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi arabayı alcaltmadan ve jantları degişmeden o çıtayı sökmek istemiyorum_cıkartınca orası cok boşmuş gibi geliyor bana :(_olmadı sadece o bölgeye pasta cila yaptırtırım çizikler geçcek mi ona bi bakarım_bilmiyorum cok kararsızım aslında ama bakalım nasıl gelişcek olaylar.._

_o zaman nasıl yapalım abi direk burdan cıkacaz yani cevre yolundan..Okan Abi için daha yakın olacaksa o da bize takılsın o zaman..uyar mı Okan Abi sana??_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana her türlü uyar... İstersen Üçkuyular'da buluşalım, ordan otobana çıkarız...

Murat benim arka cama tek parça film yapan yer Çınarlı Ziebart'tı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...