Jump to content

Arka Amortisörlerden Gelen Tıkırtı (93)

domestos
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Forumda böyle bir konu arattım fakat bulamadım veya yoktu, peşinen özür dilerim...

Aracımı yeni aldığım için vakitsizliğimden dolayı kafama göre bir servis bulamadım. Bana çok sıkıntı olmamakla birlikte;

Hafif bozuk yollarda veya yama yapılmış asfaltlarda giderken aracın arka amortisörlerinden ya da ben öyle düşünüyorum tıkırtılar geliyor... Çok rahatsız edici olmamakla birlikte sessiz bir ortamda duyuluyor...

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan, sesin nereden kaynaklı olabileceği hakkında yardım bekliyorum...

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda böyle bir konu arattım fakat bulamadım veya yoktu, peşinen özür dilerim...

Aracımı yeni aldığım için vakitsizliğimden dolayı kafama göre bir servis bulamadım. Bana çok sıkıntı olmamakla birlikte;

Hafif bozuk yollarda veya yama yapılmış asfaltlarda giderken aracın arka amortisörlerinden ya da ben öyle düşünüyorum tıkırtılar geliyor... Çok rahatsız edici olmamakla birlikte sessiz bir ortamda duyuluyor...

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan, sesin nereden kaynaklı olabileceği hakkında yardım bekliyorum...

Teşekkürler.

Domestos kardesim, bir sorun gibi gorunmuyor... Sanayiye gotur, liftte kaldirsinlar arka tarafta sagi solu yagliyorlar. Buyuk ihtimal boyle gecer... Gecmezse amortisorlerden olma ihtimali yuksektir ama cok rahatsiz edici degilse amortisori kendi halinde birak. Durduk yerde masrafa girersin.  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Domestos kardesim, bir sorun gibi gorunmuyor... Sanayiye gotur, liftte kaldirsinlar arka tarafta sagi solu yagliyorlar. Buyuk ihtimal boyle gecer... Gecmezse amortisorlerden olma ihtimali yuksektir ama cok rahatsiz edici degilse amortisori kendi halinde birak. Durduk yerde masrafa girersin;)

Ağırlıklı olarak ben de bu düşüncedeyim...

İlgilerinize teşekkürler.

:hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...