Jump to content

Familia HB Spoiler (99)

abdullah01
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam arkadaşlar benım 99 famıla hb var.benımkının modelınde famılalarda arkada rüzgarlık var sanırım orjınal ama ben aldıgımda yoktu nerden bulurm fiyet nedir bilen arkadaşların yardımlarını beklıyorum şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hemşerim familia'nın hb'si olmaz familia sedandır.. Seninki hb ise astinadır muhtemelen.. Bi fotoğrafını ekle ona göre yardımcı olayım sana ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

astına dıyen var famıla dıyen var lantıs bıle dıyen var ama arabam 323 f yazıyor astına dıye bı yazı okumadım ben neyse ben nasıl fotograf yukleyecegımı bılmıyorum kı ama yuklemeye çalışayım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu deıl kardeşim ılgın için tşk edrım ben yuklemeye çalışayım fotoyu sen bana yardımcı olabılırsen sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en son yazılan mesajın orada mavi bir yanıtla butonu var ona bas çıkan ekranda mesajınıda yazabiliyosun hemen altında ekler ve diğer seçeneklere tıkla oradan dosaya ekle bölümünden gözat a tıklayarak sende kayıtlı fotolardan birini ekleyebilirsin ama fotonun boyutu bilgisine dikkat et o boyuttan büyük fotoyu yükleyemezsin küçültmen gerekir.

https://www.mazdaclubtr.com/sss/

bu linkte tüm bilgiler var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yukarı da kı lınktekı resimde aynı model arabam var aynı rüzgarlıktan lazım yardımcı olabılecek arkadaş yok mu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...