Jump to content

Nazar Değdi...

ysf_ztrk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar cumartesi günü yokuş aşa inerken sellektör yapmama rağmen üzerime süren çekici kamyonu durmama rağmen kasasıyla sol çamurluğu ezdi :S ve şeref yoksunu durmadan kaçtı. hemen peşine düştük ama ben dönüp gidene kadar o başka yoldan kaçmış. plaka felan da almadık. masraflar direk üzerime kaldı. sinyal, çamurluk, ayna gitti.

20120304004244.jpg

20120304001504.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Polis isterse yarım saat de bulur. Ama isterse. Kaza saati belli. Kaçabileceği güzergahlarda  kamera varmı kontrol et. mutlaka iz bırakmıştır. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Polise gittim hemen. Adamlar maddi hasarlı kazalarda biz bir şey yapamıyoruz dedi. plaka olsa bilgilerine ulaşıp getirtirdik felan dedi.

mahallemiz de kamera olmadığı için öyle bir şansımızda kalmadı. olanlarda sadece dükkanlar da dışarıya göstermiyor, en fazla kapı önlerine kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendi imkanlarınızla o cadde veya sokakta kamera görüntüsü var mı diye araştırın, eğer plaka tespit edilebilirse zararınızı karşılamanız mümkün, yoksa büyük bir bardak soğuk suya sebep olur...

Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolun arkadaşlar.

Malesef ben o suyu çoktan içtim ya :S Böyle adi insanlardan nasibimizi alıyoruz işte !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolun arkadaşlar.

Malesef ben o suyu çoktan içtim ya :S Böyle adi insanlardan nasibimizi alıyoruz işte !

Oysa ki;

Kazadır olmuş, can kaybı yok çok şükür... Dur ve gerekli işlemleri yap ki; daha fazla zarara ve sıkıntıya sebep olma... Kazanın mağduru da başına gelen kazaya rağmen gönlünü hoş tutsun...

Olmaz... İllaki insanlık dışı işleri yapmak daha kolayına geliyor bu tür yaratıkların...

Canınızı sıkmayın, bunda da vardır bir hayır diye düşünüp yolunuza bakın... Bu kazanın karşılığı size mutlaka iyilik olarak dönecektir...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler. iyi dilekleriniz çok güzel. inşallah öyle olur :)

Ya o gün herkes arabam hakkında konuştu o yüzden nazar değdi dedim. aslında olan sizin dediğiniz tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende aralık ayı sonunda direksiyonda bayıldım :) hemde ömrümde ilk defa, o kadar badire atlatmış biri olarak hiç tecrübe etmemiştim :) olacağı varsa oluyor, yapacak bişey yok :) şükür diyip devam etmek lazım. mal geri gelir, can gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...