Jump to content

2010 ve Sonrası Mazda3 HB için LED 3. Stop Lambası

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Savaş ve kardeşi, Yunus için güzel bir LED çalışması yapmıştı. Sağolsun, bizim araçlar yani HB ker  için de en kısa sürede yapacağını belirtti. Yaptığında tüm aşamaları buradan sizlerle paylaşacağız.

Hatta mümkün olursa bagaj aydınlatması için de güzel bir LED şerit talebim vardı onu da halledebilirsek ayrı bir konuda onu da sizinle paylaşırız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu da arabanın üzerinde yanarken görünüşü ;

Bugün benim 3. stopu verdim Savaş'a, bir süre sonra geri alıp kendi aracıma takmış olurum :)

post-1-141695287322_thumb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel olmuş benim 3. stop ledmi merak ettim gidip bakayım değilse bende isterim :D

E hani senin 3. stop leddi :D Öyle demiştin diye hatırlıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç görmemiştim arkadan :D

Fena durmuyormuş :)

Gayet güzel duruyor :D Sonradan aklıma dank etti, seninkini alsam aslında işleri baya kolaylaştırmış olacaktım ama neyse :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

dışı beyaz cam kırmızı yanıyor frene basınca sanıyorum led çünki bunun aynından eski arabaya almıştım ama sizinki gibi led ler görünmüyor dışardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dışı beyaz cam kırmızı yanıyor frene basınca sanıyorum led çünki bunun aynından eski arabaya almıştım ama sizinki gibi led ler görünmüyor dışardan

Led o led :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu da arabanın üzerinde yanarken görünüşü ;

Bugün benim 3. stopu verdim Savaş'a, bir süre sonra geri alıp kendi aracıma takmış olurum :)

Fotoğraf çekilen arabada mazda mı? camdan yansıyan göğüs kaplamasının deseni aynı galiba :D ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotoğraf çekilen arabada mazda mı? camdan yansıyan göğüs kaplamasının deseni aynı galiba :D ??

Onur, nelere dikkat ediyorsun öyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başka konularda eleştirilip duruyor Mazda donanım eksikliklerinden dolayı, genel savunma da maliyeti düşürmek, 10 senedir o 3. stopu spoilere veya dışarıya çıkartamamanın neresi maliyet şimdi? Mal gibi duruyor orda, hem de malın malı....

Aynadan görüşü daralttığına mı yanarsın, başka böyle stop kalmamasına mı? Antika oldu yahu bunlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...