Jump to content

Paspas logosu Mazda 3

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar

Sahibinden Com'da gezinirken bulduğum ve satın aldığım mazda 3 paspas logosu var.

İlkin çok ilginç gelmişti, ürünü aldım geldi montajını yaparken ve yaptıktan sonra o kadar da ilginç gelmemeye başladı. Öncesinde paspasın neresine  montaj yapayım diye düşünüp bir kaç yer denedim. Ama en iyi, şu anki fotoğraflarda görünen montajını yaptığım yerde oldu sanki. Ama yinede ilanda görüp te beğendiğim gibi beğenmiyorum şu an ben. Yinede fikir sahibi oldun diye paylaşmak istedim.  Bu arada 6 yaşındaki kızımın çok hoşuna gitti. Neden benim oturduğum tarafta yok diye trip attı. Bende tamam sanada alırım ve hatta senin ismini yazdırırım dedim ezbere.  Bu gün aldığım yerle yazışacağım istek şeklinde yazdırabilirmiyim diye. İnşallah yazabiliyordur. Allahtan kızımın adı kısa Eylül :).Aldığım yerin linkine buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-mazda-3-paspas-logolari-49930100/detay/

post-6837-141695287176_thumb.jpg

post-6837-141695287181_thumb.jpg

post-6837-141695287184_thumb.jpg

post-6837-141695287187_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abicim o kadar para verdin mi ona gerçekten?

:) vallahi yeri geliyor nerelere saçma sapan paralar ödüyoruz. Ürünü başka bir sitede bulamadığım için fiyat konusunda pahalı yada ucuz mukayesesi yapamadım. O yüzden bulduğumuda aldım. Ben fiyatından öte, beklentim gibi durmadı gibi geliyor  paspasta sanki. Siz yada bir başkası daha ucuzunu bulursa burada paylaşır bir sevap işlemiş olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı ürünün daha ucuzunu görmediğiniz sürece, bence hobiye harcanan paranın hesabını yapmamak lazım, istediğiniz görüntüyü alamadıysanız da bence güzel olmuş, gönlünüz rahat güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı ürünün daha ucuzunu görmediğiniz sürece, bence hobiye harcanan paranın hesabını yapmamak lazım, istediğiniz görüntüyü alamadıysanız da bence güzel olmuş, gönlünüz rahat güle güle kullanın.

Sağolun biraz olsun içime su serptiniz :)

Bilmiyorum gözüm alışır inşallah. Çünkü ışıklı kapı eşiği siparişide verdim yurt dışı bir siteden. O geldikten sonra abes kaçabilir düşüncesi aldı beni.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Işıklı kapı eşiği zaten tamamen değiştiriyor arabanın havasını, emin olun çok soranlar olacak orjinalmi nerede yaptırdınız vs diye.

Hiç tanımadığım insanlar bile sordu bana çok güzel orjinal mi diye :) Gündüz gayet uyumlu olur, gece de zaten paspastaki görünmeyeceği için bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Hatta footwell lightning denen şu pedal bölgesi aydınlatmasından yaptırırsanız/yaparsanız paspaslardakilerde geceleri kapı eşiği aydınlatmalarıyla uyumlu ve şık olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Işıklı kapı eşiği zaten tamamen değiştiriyor arabanın havasını, emin olun çok soranlar olacak orjinalmi nerede yaptırdınız vs diye.

Hiç tanımadığım insanlar bile sordu bana çok güzel orjinal mi diye :) Gündüz gayet uyumlu olur, gece de zaten paspastaki görünmeyeceği için bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Hatta footwell lightning denen şu pedal bölgesi aydınlatmasından yaptırırsanız/yaparsanız paspaslardakilerde geceleri kapı eşiği aydınlatmalarıyla uyumlu ve şık olabilir.

Pedal bölgesi aydınlatmayı internette de gördüm fotoğraf ve video olarak. Çalışma mantığı ne şekilde oluyor tavan kapı lambalarıyla paralel mi çalışıyor. Anahtarla ilk kapıları açma düğmesine bastıktan sonra yanıyor motoru çalıştırdıktan sonra sönüyormu ?. Yoksa kapıları açma tuşuna bastıktan sonra devreye girip.Aracın motoru çalışırken ve kullanırkende yanıyor taki motoru durdurup araçtan inip anahtarla kapıları kilitleyinceye kadarmı yanıyor. Gerçi bağlantı şekline ve isteğe göre benim sorduğum sorunun cevabı değişir ama . En azından en mantıklısını öğrenebilirmiyim. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal aksesuarın bağlantı şemasına göre yaparsanız; çalışma şekli aydınlatmalı kapı eşikleriyle aynı, yani tavan lambasıyla birlikte yanıp sönüyor. Ama tabi siz isterseniz farklı çalışacak şekilde de bağlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...