Jump to content

90.yıl Mazda 3 sizce nasıl?

alicinkara

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba,

2004 model Mazda 3 aracımı sattım.

Bugün 2011  25.000 km de 90.yıl üretim Mazda 3 için kapora verdim. yarın servise göstereceğim. sizce bu üretimler nasıldır? (Mazda 3 olduğu için zaten iyidirde :) )

kullanan arkadaşlar varsa bilgi alabilirmiyim?

bu arada aracın plakası 34 RM 592.. eğer direk aracı bilen varsa çok daha iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ekstrası bol , gayet güzel araç . Bizim serilerde kronik bir problem yok desem yalan olmaz sanıyorum. İciniz rahat olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

100. yıl candır, kandır, her türlü gideri vardır :) Amerikan versiyonlarına benziyor galiba, tampon ve içeride ki bir iki tasarım farklılığı olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslına bakarsanız 2 tane bakıp birine kaporayı bıraktım..acelemi ettim acaba diyorum :)

ama arabaya bakıncada gözüm birşey görmedi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslına bakarsanız 2 tane bakıp birine kaporayı bıraktım..acelemi ettim acaba diyorum :)

ama arabaya bakıncada gözüm birşey görmedi :)

Mazda böyle bir otomobil işte. Bende Honda aracımı sattıktan sonra Ford Focus ararken Mazda'yla tanıştım. Bulduğum Mazda 3 otomobilden sonra, gözüm başka otomobil görmez oldu. Mazda olsun çamurdan olsun :). Umarım sizin için hayırlısı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Gayet guzel bir arac,koltuklari ve spoyleri mpsle ayni gostergeleride farklidir standart versiyona gore hayirlisi olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç düşünmene gerek yok. Özellikle ön tampon - sis farı grubu ve jantları ile çok güzel görünen bir model. İnşallah umduğun gibi çıkar ve alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar selam. Bugun baktirdik hic bir sorunu vs yok. Kismetse en kisa zamanda islemleri yapip alacagiz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar selam. Bugun baktirdik hic bir sorunu vs yok. Kismetse en kisa zamanda islemleri yapip alacagiz:)

bizede Allah kazasız belasız binmenizi nasip etsin demek düşüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...