Jump to content

İzmir'de Güvenilir Oto Elektrikçisi

yigoo
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

saygıdeğer abilerim kardeşlerim ustalarım;

91 mazda 323 hb sahibiyim fakat sorunlarım fazlaca benden önceki sahibi arabayı fazlaca hor kullanmış ve elektrik sorunları çok fazla başlıktada belirttiğim gibi sizin önerebileceğiniz izmir içinde sağlam bir usta varmıdır hem beni üzmücek hem yavrucuğumu önerileriniz için şimdiden teşekkürler..bu arada belli başlı sorunlarım merkezi kilit, cam otomatikleri,gösterge ışıkları,arka cam rezistans bide ayna ayar kumandası

Edit: Başlık imla..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gaziemir'de Dündar Usta var yerini adını tam hatırlamıyorum ama Japon Oto gibi birşeydi galiba. Foruma da üye kendisi ama uzun zamandır girip çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yetkili servis olan yeni mazda'da calisan apo abi var.. elektrik aksam ile alakali imkanlar dahilinde ise cozemeyecegi bir mesele olacagini zannetmem.. yolunuz duserse mazdaclub dan arkadaslar yonlendirdi dersiniz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yetkili servis olan yeni mazda'da calisan apo abi var.. elektrik aksam ile alakali imkanlar dahilinde ise cozemeyecegi bir mesele olacagini zannetmem.. yolunuz duserse mazdaclub dan arkadaslar yonlendirdi dersiniz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen, İzmir'de en güvenilir elektrikçi Yeni Oto'da çalışan Abdullah'tır...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni mazda dan ayrılma Ersin usta var.telefonunu vereyim bi konuşun istersen.çözemeyeceği sorun yoktur özellikle mazda araçlarında.....05333795171...6.sanayi sitesi JAPON CAR SERVİS..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abilerim kardeşlerim ustalarım ilginiz alakanız için gercekten teşekkür ederim umarım yardımlarınız doğrultusunda yavrucuğumu genç bi kız edasında yollara dökeceğim yardım ve önerileriniz için gerçekten teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Mevcut konu olduğundan dolayı yeni konu açmaya gerek duymadım benzer sorunlardan muzdaribim.

İstanbul anadolu yakası tavsiye edebileceğiniz sağlam bir oto elektrikçisi mevcutmu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...