Jump to content

93 model mazda323 sedan kapı kilidi

çakır
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

iyi günler değerli arkadaşlar .aracımın kapı kilit mekanizması bozuldu.93 model mazda323 sedan sol önkapı kilidi mekanizması.aksarayda bulamadım.telefonda aradımğım hiç bir yerde yok. bana bu konuda yardım edin lütfen..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seferihisarlı mazdacı

:fiuw:arkadaşım istanbulu bilmem ama ben izmirde bulamadığım bir parçayı yetkili servisinden temin ediyorum genelde onların elindede olmuyor ama getirttiriyorlar... :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha önce forumda h100 lerin kapı kilidinin uyduğunu okumuştum.endişem vardı ama yinede araştırayım dedim . gerçektende kilidi inceledim ve hemen hemen aynı idi. aldım.sonra kaportacımla birlikte onu uydurduk.çok kişi olmaz diyordu ama oldu..daha öncelerde konuyu yazan arkadaşlarada çok teşekkürler.sorunumuz çözüldü. ha bide ustanıza nazınız geçmiyorsa hiç uğraşmayın baştan benim usta bile olmaz bu dedi çıktı işin içinden.ama uğraşınca oluyormuş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

daha önce forumda h100 lerin kapı kilidinin uyduğunu okumuştum.endişem vardı ama yinede araştırayım dedim . gerçektende kilidi inceledim ve hemen hemen aynı idi. aldım.sonra kaportacımla birlikte onu uydurduk.çok kişi olmaz diyordu ama oldu..daha öncelerde konuyu yazan arkadaşlarada çok teşekkürler.sorunumuz çözüldü. ha bide ustanıza nazınız geçmiyorsa hiç uğraşmayın baştan benim usta bile olmaz bu dedi çıktı işin içinden.ama uğraşınca oluyormuş..

ben aldım bizzat denedim olmuyor kapı üzerinde işlem yapılması gerekiyor vida yerleri farklı Benim aracım sedan  hb lere olurmu bilmem
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende 323 hb bar sol ön kapı kilidini kendim değiştirdim hundai,le aynı birebir.diğer kapıları bilmiyorum farklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...