Jump to content

Konya Mazda Servisi Nasıl ?

Guest drcnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracımın 6 aylık  bakımı geldi.11 12 mayısta denizliye gideceğim.aslında bakımı orada yaptırmak istiyordum ama eğer yağ, yağ filtresi ve hava filtresi değişmesi çok büyük ustalık gerektiren bir işlem değilse konyada değiştirmek istiyorum.zeki kaya otomotiv bakıyor burda mazda ya.ssanyong satan 4 5 aydır yeni yeni mazda satmaya başlayan bir firma.geçenlerde kış lastiklerini değiştirmeye gittim,cihaz yok dediler.aklımda soru işaretleri uyanmadı değil hani.ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımın 6 aylık  bakımı geldi.11 12 mayısta denizliye gideceğim.aslında bakımı orada yaptırmak istiyordum ama eğer yağ, yağ filtresi ve hava filtresi değişmesi çok büyük ustalık gerektiren bir işlem değilse konyada değiştirmek istiyorum.zeki kaya otomotiv bakıyor burda mazda ya.ssanyong satan 4 5 aydır yeni yeni mazda satmaya başlayan bir firma.geçenlerde kış lastiklerini değiştirmeye gittim,cihaz yok dediler.aklımda soru işaretleri uyanmadı değil hani.ne dersiniz?

Denizli'li ve bu konuda araştırma yapmış biri olarak kesinlikle Denizli servisini kullanmanı öneriyorum... Turkuaz Otomotiv...

Forumdan bir arkadaş önermişti, hem de yıllar öncesinden biliyorum.

http://mazda.turkuazotomotiv.net/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul'daki servislerde de lastik ile ilgili teçhizat yok, bu çok büyük soru işareti oluşturacak bir durum değil. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi değişimi de atla deve değil.

Konya'da oturuyorsun gidip tanışmakta fayda var diye düşünüyorum. Bir problem olduğunda başvurabileceğin ilk yer orası. Bu gidişin onları tartmak için de iyi bir fırsat olaiblir. Hatta gitmişken siteden de bahsedersin. Böylelikle onlar da bu oluşumdan, beklentilerden haberdar olurlar.

Bakım basit bir işlem bunun yanında bir dolu soru işareti var aklında. Eğer soru işaretlerini gidermezlerse gidip bir de Turkuaz'a danışır farkı tartarsın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Konya dışında bir yer düşünseydim Ankara Başayar derdim. km farkı Denizli ile çok fark etmese gerek. Bunu bir Denizlili olarak yazıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

merhaba...yarın bende konya mazda servısıne goturmeyı düşünüyorum aracımı..konyadakı servısı tavsıye edermısınız.... :fiuw:

Ben 2 yıldır falan Konya yetkili servisi zeki kaya otomotiv'de yaptırıyorum aracımın bakımlarını. Ilgi alâka gerçekten güzel, büyük bir arızayla gitmedim yanlarına ama ustalar yetenekli insanlara benziyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlgili oldukları bir gerçek, gönderdikleri SMS'lerden belli... Hiç servise/Konya'ya uğramadığım halde...

:D

Konya'da olduğum ve müşterileri olduğum halde hiç kendilerinden mesaj almadım abi, kıymetini bil :)

Bana da Muğla Gören'den mesaj geliyor. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

KONYA servisi gerekten ilgilidir ve kucuk büyük her servis bakımından sonra memnuniyet anketi icin ararlar, her sekilde memnuniyet sağlamaya çalışırlar bende aracımı 2012 ocak ayinda tanistik araci ilk alırken oraya bilirkişi kontrolüne götürdüm ardından notere alım satım islerine geçtik. Hala da oraya giderim tavsiye ederim ve KONYA disından bakıma gelen bı cok mazdaciyida serviste görür olduk ;-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
44 dakika önce, OnurKonya :

Bayi ve servis yeterli mi hizmet konusunda 

Uzun zamandır müşterileriyim, çok ilgili insanlar. Ufak tefek sorunlarımı bile sıkılmadan dinleyip, yardımcı olmaya çalışırlar 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Uzun zamandır müşterileriyim, çok ilgili insanlar. Ufak tefek sorunlarımı bile sıkılmadan dinleyip, yardımcı olmaya çalışırlar 

Aracınız ne ve ne zamandır kullanıyorsunuz 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...