Jump to content

İç Aydınlatma Sorunu

hydr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese iyi günler. Son 15 - 20 gündür, aracımın iç aydınlatması kapı (door) konumundayken bazen kapılar kapandığında, hatta araç çalışıp hareket ettiğinde bile yanmaya devam ediyordu. ??? (kapıları ve bagajı kontrol ettim hepsi iyice kapalı idi)

Aracı park edip kapıları kilitlediğimde, 2 defa işıkların kapandığını bizzat kontrol etmeme rağmen komşuların iç lambalarınnın yandığını söylemesiyle tekrar gidip off konumuna getirerek kapadım.

Dün kimse fark etmediği  için akü boşalmış, akü takviyesiyle çalıştırdım ama bu seferde şöför tarafı hariç cam otomatiklerinin çalışmadığını fark ettim. Başına benzer bir iş gelen varmı, oto elektrikçisi çözer diye tahmin ediyorum, yoksa Okana bir uğrayacağız anlaşılan... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tuğrul gündoğan

aynı sorun bendede dün oldu dediğin gibi akü boşalmış cam olayı basit her kapıdan camları aç kapa yaparak kodluyosun tam açılıp kapandığı anda 4 5 saniye bekleyince soru halleliyor. labba işini çözersen banada bilgi verirsen sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapi kontaklarindan bir tanesi oksitlenmis, dolayisiyla gecirmiyor olabilir. Hebirine elinle birkac kez bastirip birakirsan hangisinde oldugunu anlayabilirsin... Kolay sokulur mu bilmiyorum ama antipas spreyi faydali olur... Zaten Bodrum ikliminde oksitlenmenin gorulme sikligi daha yuksek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapi kontaklarindan bir tanesi oksitlenmis, dolayisiyla gecirmiyor olabilir. Hebirine elinle birkac kez bastirip birakirsan hangisinde oldugunu anlayabilirsin... Kolay sokulur mu bilmiyorum ama antipas spreyi faydali olur... Zaten Bodrum ikliminde oksitlenmenin gorulme sikligi daha yuksek...

Bir deniyeyim bakalım, tavsiyeniz için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı sorun bendede dün oldu dediğin gibi akü boşalmış cam olayı basit her kapıdan camları aç kapa yaparak kodluyosun tam açılıp kapandığı anda 4 5 saniye bekleyince soru halleliyor. labba işini çözersen banada bilgi verirsen sevinirim

Kodlama işini denedim (anladığım kadarı ile ) gördümki ya ben anlamamışım, yada etkisi olmadı, tavsiyeniz için teşekkürler, lambayı halledince bilgi veririm...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Nasıl yaptım anlamadım ama denerken dediğiniz şekilde camlar halloldu, iç lamba için yakında Muğlaya Okan'a bir uğrayacağım orada hallederiz artık, tavsiye için teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...