Jump to content

Mazda 3 Aranıyor...

kayipsehir_

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar mazda3 hb araba almak istiyorum. Manuel vites, km si düşük, çok büyük problem yaşamamış olanlarından.. Yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

İstanbul'daki siyah araç işini görür...

Ancak; Aydın sıcak memleket ilk binişlerde artı terleme yaşatır sana bu bir.

:tey:

İkincisi de; plaka açık değil muhtemelen aracın kazası var ve kaskodan yaptırılmış. Bunu iyi araştır derim.

Acele etme, mutlaka nasibini uygun fiyata bulursun... Çünki; Mazda piyasası çok oynak...

2005 model mazda3 fiyatlarında 29 bin de gördüm, 18 bin de...

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ya beni de o şüphelendirdi :) Plakayı kapatmış adam. Mazda servisinde bir kontrol ettirsek herşeyi belli olur mu arabanın ?

Mutlaka belli olur, adı üstünde yetkili servis...

;)

İstanbul'da bulunan forum üyelerimiz de sana bu konuda yardımcı olabilir belki de...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ne iyi olur öyle bir arkadaş çıkarsa :) Plakayı alabilsem hemen sorgulatacam da plakayı vermemiş adam...

Telefonda detayları görüşün, ufak tefek kazalar önemli değil zaten, büyük kazası olup, şaseler de falan sıkıntı olmasın yeter... Fiyatı netleştirin, gidin bakın, aracı gördüğünüzde içinize siniyorsa doğru notere...

:tey:

Yoksa herkes kaza yapıyor ve bu araçlar bir şekilde satılacak...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla küçük boyalar olsun da öyle kaza falan olmasın ya  ;D Temiz temiz binelim işte, zaten 4-5 sene araba falan değiştirmem. Sıkılıp da araba değiştirenlerden değilim. Ondan temiz olsun istiyorum ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim öyle düşüncem vardı şimdilik vazgeçtik ama bi ev işim var bir haftaya kadar belli olacak olursa satacam 2010 hb düz 30.000 km de kaza darbe yok.geçenlerde sahibinden de vardı kaldırdım.istedim ev olmayınca.emlakçı arayacak bi ev varmış.

resimleri atarım olmazsa bakarsın.anlaşırsak neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

değerli kardeşim bakmış olduğun araç satılmış kaporoyu almış aga nuri bey sahibi görüştüm senin için sattım kardeş dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2007-model-lpg-li-servis-bakimli-orjinal-Mazda3-85287577/detay

Linkten ben ulaşamıyorum, ilan numarasından ulaşabildim...

Neyse...

;D

Model ve fiyat olarak normal denilebilir... Yazılanlar doğru çıkarsa alınır...

Ben bir de başka konuya değinmek istiyorum;

İlan fotoğraflarını gece çeken, aracı kadraja sığdırmayan, yüklerken yan veya dik yükleyen ilanlara, üzerinde BEDAVA yazsada ben bakmıyorum...

>:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...