Jump to content

2010 Sedan Tampon Reflektoru

Alpay
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese selamlar, bugün aracimin arka tamponundaki sag reflektorun bir kısmının kırılmış olduğunu gördüm. İzmirdeyim, yarın mazda yeni'yi arayacağım ama başka bulabileceğim yer varsa ögrenmek isterim, bir de fiyatı ne civardadır? Umarım ayrı olarak satılıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kırılan sadece reflektör olsun. Nazar gitmiş varsayın  :nazar::).

:) Evet nazarlık olsun ama bizim nazarlıkların sayısı bu aralar arttı,  artık göze batmaya başladı.Bu arada İzmir Yeni'de tanesi 51,75 tl imiş, öğrenmişken yazayım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet fiyat doğru, ben 3 kere kırdım :D sonra geri kamera taktırdım :)

:) Peki kendiniz mi taktınız hep reflektörü, sanırım vidalıymış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende sol reflektörü kırmıştım geçen ay.Serviste taktırdım 50 TL'ye 10 TL'de işçilk aldılar sembolik olsun diye.Yan sanayiiside yok denecek kadar az.Hatta biyerde 120 TL fiyat vermişlerdi yan sanayisine reflektörün.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hoşmuş ama pahalıymış :)

ya ben kırmadım hepsini :P adam kırmızıda dur kalk yaprken gelip vurdu. indim baktım bir şey görmedim. adam aşağı bile inmedi ya :D insan bi iner özür diler felan diye bekledim ama ııh :D

diğer ikisi de geri çıkarken oldu :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geri görüş kamerası bende de var, ama bakıyorum desem yalan söylemiş olurum. Park sensörüne göre park ediyorum. Daha şeytan kulağına, ilk sedan otomobilim olmasına rağmen, vukuatım yok çok şükür.:)  :nazar:

Park sensörünü tavsiye ederim, en azından bu güne kadar kırmış olduğun Reflektörlere verdiğin parayla bir park sensörü alırdın. :)

Ama güzel aksesuar o linkte gönderdiğim reflektör. Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım. Birazcık daha araştırayım, belki daha ucuza bulurum.

Kal Sağlıcakla fotifoti :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende park sensörü var zaten. aracım imp. :) ama kulaklarım duymuyor eheh nalet şeyi de sadece sesli yapmışlar. o yüzden kamera taktırdım ;) Sen de kal sağlıcakla :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkanstars ve fotifoti sizdeki araçlarda geri görüş kamerası park sensörünün olmadığını düşünemiyorum. Tüm bunlar varken durum böyleyse, ya olmasaydı ne olurdu artık :)

Mazda 5.otomobilim ve ilk sedan otomobilim, hep oldum olası aldıktan sonra sizin başınıza gelenleri yapmaktan korkmuşumdur sedan olduğu için. Nazar değmesin iyi gidiyor :):nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla benim reflektörü eşim kırdı:)

Okuldan çıkarken yolu ayıran sert dubalar var İtü'nün içinde park sensörü de görmemiş heralde ince olduğu için tam denk gelmiş reflektöre.Yada park sensörü gördü ama eşim duymadı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi bayanlardan bu konuda korkulur, imkansızı başarabiliyorlar. Bu konuda bizimde bir anımız yok değil. Eşim, Honda aracımız ve yol kenarında mantar şeklindeki beton bloklar dediğim anda. Eminim senaryo herkesin gözü önünde canlanmıştır birden. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eşim aracı kullanıyorsa özellikle düşük hızlarda elim hep el frenine doğru gidiyor refleks olarak:)  Sanki her an birşeyi gözünden kaçırakmış gibime geliyor nedense:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...