Jump to content

Mazda 626 2.5i Gt V6 1993 Radyatör Sorunu

hulyatomruk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba;

Bu Aracın Radyatörünü Bulamıyorum..Acil Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Var mı?

Emin misiniz?

:o

Radyatörler; genelde araçların en önünde olurlar, motor ile kaportanın arasında, tampondan sonra radyatör, sonrasında motor gelir ve soğutma suyu içinde devir daim ederek motorun ısısını stabil tutmaya yararlar ama...

Sorununuz nedir tam olarak?

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Eminim  :) Bu Radyatörün Sorununu Neredeyse 2 Aydan Beri Yaşıyorum Hatta 2 Aydan Beride Arayış İçersindeyim..Radyatörün Tamiri Olmuyormuş Malesef Çok Kişiye Sordum Fazlasıyla Araştırdım Ama Yok..Ancak Yurt Dışından Bulabileceğimi Söylediler..İnternetten Araştırdığım Kadarıyla Gt Yok Es ve Mx-6 Var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Eminim  :) Bu Radyatörün Sorununu Neredeyse 2 Aydan Beri Yaşıyorum Hatta 2 Aydan Beride Arayış İçersindeyim..Radyatörün Tamiri Olmuyormuş Malesef Çok Kişiye Sordum Fazlasıyla Araştırdım Ama Yok..Ancak Yurt Dışından Bulabileceğimi Söylediler..İnternetten Araştırdığım Kadarıyla Gt Yok Es ve Mx-6 Var..

http://alkootomotiv.sahibinden.com/

Burayla irtibata geçip bi sorun isterseniz... Mesafe olarak size yakın Bursa'da... Sıkı pazarlık yapın biraz fiyatı yüksek tutuyorlar...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer aracınız böyle bir şeyse işiniz biraz zor gibi... Bu durumda da yetkili servisle temasa geçip orijinal radyatör getirtmeniz gerekebilir... Bu da ekstra masraf demektir...

Ama siz internette bi araştırın, yedek parça ve çıkma parça işi yapan bir çok site var...

post-7301-141695288665_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda Kilis'te çıkma parça işi yapan üyeler vardı aratırsanız bulabilirsiniz, onlar belki de daha makul fiyata getirtebilir...

Ayrıca; iyi ybir usta bulsanız normal 626 radyatörünü bi şekilde uydurabilir gibi geliyor bana ama ölçüleri bir birine yakın olması lazım yoksa motorda problem olur...

Siz önerdiğim seçenekleri bi deneyin, yoksa "Mazda servisinin yolları taştan sen çıkardın turbo V6 beni baştan" şarkısını forumda koro halinde söyleriz...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal İstiyorum Yan Sanayi Düşünmüyorum..İzmirde Bu İşi Yapanlar Varmış Hatta Aynısını Çok Sağlam Yapıyorlarmış..500-600 Tl Arası Ama Sağlıklı Olur mu Bilmiyorum..Herkes Bişeyler Söyledi Kafamda Fazlasıyla Karıştı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

önce orjinalin bir fiyatını alın . Okan gören muğla bayisidir. mesaj atıp fiyat alabilirsiniz. Duruma göre bakarsınız , yan /düz sanayi .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal İstiyorum Yan Sanayi Düşünmüyorum..İzmirde Bu İşi Yapanlar Varmış Hatta Aynısını Çok Sağlam Yapıyorlarmış..500-600 Tl Arası Ama Sağlıklı Olur mu Bilmiyorum..Herkes Bişeyler Söyledi Kafamda Fazlasıyla Karıştı..

Kafanızın sağlığını düşünüyorsanız eğer; hiç lafı ve yolu dolaştırmadan en yakın bir Mazda Yetkili Servisine uğrayın, işiniz en fazla 15 günde çözülür... Ellerinde olmayan parçalar Belçika'da bulunan depodan temin ediliyor çünki...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım Her Yolu Deniyeceğim Artık :) İnşallah Bulabilirim..

Bulunmaz diye bir şey yok... Bu konuda canınız sıkılmasın, sadece para ve zaman ile olacak bir şey...

İkisini bir araya getirdiğinizde radyatörünüz aracınızın en ön kısmında hazır ve nazır olacaktır.

:)

Kazasız günler.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabi ki Öyle Ama Arabamın Parçaları Çok Zor Bulunuyor Hele ki İster İstemez Yazın Böyle Bir Sorun Çıkması İnsanın Canını Fazlasıyla Sıkıyor..Benimde Tek İsteğim Bir An Önce Çözülsün Arabama Kavuşayım :) Bu Arada Verdiğiniz Bilgiler İçin Hepinize Teşekkür Ederim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...