Jump to content

2009+ Mazda3 için yeni aksesuarlar...

okkko

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni Mazda3 için resimdeki krom çıtalar envanterimize eklendi. 10 parça set 350TL+KDV

Kapılar için olan krom tutamaklar ise 125TL,

Işıklı Mazda3 yazılı kapı eşikleri de var tabi orjinal kalitesinde değil ancak parasına göre gayet güzel bir ürün; 245TL.

İlgilenen arkadaşlar buraya cevap (ürünler hakkında sorunuz varsa tabiki buradan yazınız...) yazmak yerine direk bana mail veya telefonla ulaşırlarsa daha hızlı yardımcı olabilirim...

0-252-225 55 55 veya okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

Teşekkürler...

post-1225-141695288735_thumb.jpg

post-1225-141695288738_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hemen ilk soru gelsin. Saçma ise silerim :D

Sedan ile HB arasında fark var mı şu anda gözümde canlandıramadım ama Okan, HB için de var mı krom çıtalar ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şuanda HB için krom çıta yok. sadece sedan için temin edilebiliyor. kapı eşikleri veya krom tutamaklarda fark yok ancak cam çerçeveleri farklı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cevaplanması gereken birkaç soru daha var sanırım:

sorular ve CEVAPLARI:

-Krom Cam çıtalarını uzun süredir arıyor bulamıyordum. Şimdi soruma gelince ürün havale ve kargo yoluyla gönderiminiz oluyormu ?.

-HAVALE VEYA MAIL ORDER MÜMKÜNDÜR.

-Kargoya verildiğinde cam çıtaları için bir sıkıntı olurmu,

-SIKINTI OLMAZ, KONTROL EDEREK TESLİM ALINIZ. BİR PROBLEM OLURSA HASARLI DİYE KARGOYA İADE EDİNİZ BİZ YENİSİNİ GÖNDERİRİZ.

-10 parça demişsiniz  “V” “U” şeklinde parça yok sanırım o zaman.

-UFAK KÖŞE PARÇALAR VAR. KARGODA SIKINTI OLMAZ, PAKETİ DÜZGÜN.

Diğer parçada cam çıtasıyla aynı tonda krom kapı kolu.

-Krom cam çıtalarının montajını kendim yapabilirmiyim.

-MONTAJ İÇİN ZEMİNİ TEMİZLEMEK İÇİN BİR BEZ VE 5 DAKİKA BOŞ VAKİT GEREKLİ.

-Montajının yapılacağı yerden herhangi bir parçayı sökmeme gerek varmı. Yoksa direk çift taraflı banla üstünemi yapışıyor.

- PARÇA SÖKMEK YOK, DİREK ÜZERİNE ÇİFT TARAFLI BANT İLE YAPIŞIYOR.

Buradaki vereceğiniz cevapların çoğunu forumda sayfada da paylaşabilirsiniz. Muhtemelen gelecek sorular ortak olacak.

-Son olarak ikisini sipariş vermek istesem, biz forum üyelerine özel bir iskontonuz yokmudur.

-FORUM ÜYELERİNE HER ZAMAN %10 İNDİRİMİMİZ VE BEDAVA KARGOMUZ VAR :)

-Fatura kesmek zorundamısınız ?

-TABİKİ FATURA KESMEMEK MÜMKÜN DEĞİL.

-Toplam ücret ne çıkar acaba.

-350+125=475, %10 İSKONTO İLE 427,50 EDİYOR, KDV'Yİ DE EKLERSEK 504TL EDER, KABACA 500TL DİYEBİLİRİZ.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla en ince detaya kadar sormuşsun bravo :D

Hem kedi adıma, hem forum adına, tahmini sorulabilecek ve aklıma gelen  soruların tamamını sordum. Okan beye kolaylık olsun diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir soru da ben sorayım. genel bir soru olacağından tüm forum ahalisine soruyorum. arabam beyaz olduğundan bu krom çitalar nasıl gözükür acaba... özellikle kapı kolları, cam çitaları nsıl durur merak ediyorum. eşikler ise uzun zamandır aklımda ve yaptırmayı düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim şirket araçlarımız beyaz Toyota Corolla. Onlarda var bu krom kapı-cam çıtaları. Çok şık ve çok güzel duruyor. Aynı şekilde krom Bagaj kapağı çıtası var takım olarak. Çok şık ve güzel duruyor. Birde bunlara kapı kollar olsaydı daha güzel olurdu. Kapı eşiği için rengin çok önemi yok zaten :)

O yüzden bizim guzuların rengi ne olursa olsun, ne yapsanız bence çok yakışır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim şirket araçlarımız beyaz Toyota Corolla. Onlarda var bu krom kapı-cam çıtaları. Çok şık ve çok güzel duruyor. Aynı şekilde krom Bagaj kapağı çıtası var takım olarak. Çok şık ve güzel duruyor. Birde bunlara kapı kollar olsaydı daha güzel olurdu. Kapı eşiği için rengin çok önemi yok zaten :)

O yüzden bizim guzuların rengi ne olursa olsun, ne yapsanız bence çok yakışır.

teşekkürler. koyu renk arabalarda zaten çok şık duruyor da beyaz renkte nasıl olacağını kestiremiyorum. bire bir şahit olmuş birinin bu cevabı vermesi güzel oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

kapılar için krom tutamakların resimlerini siteye koyabilirmisiniz.. birde bu tutamakların çift renkli olanları var krom - beyaz ( peugot 508 vela citroen c5, ank bir araçta mazda 3 var) gibi bu model varmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

http://www.aliexpress.com/item/2010-2012-Mazda-3-High-quality-LED-Daytime-running-lights-front-Fog-lamp-Fog-Lights/586942665.html

Krom çerçeve ve bagaj üstü spoileri yaza doğru almayı planlıyorum. Yukarıdaki gündüz lambalarından kullanan var mı? Tamponun altındaki yerler onun için mi bırakılmış acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Mustafa,

Geçen gün Ebay'da gözüme çarpıp forumda paylaşmıştım. Bu güne kadar ki gözüme çarpan en güzel ve en şık Mazda 3 Gündüz farıydı. Lakin halen pahalı kardeşim...:(

Ürünün bağlantıları aşağıda inceleyebilirsin. Forum da bu güne kadar gündüz farı taktıran bir kişi hatırlıyorum. Anakara'dan üye bir arkadaştı sanırım Beyaz Mazda 3, fotoğrafınıda paylaşmıştı. Ama şu an konuyu hatırlamıyorum, onuda paylaşacaktım ama.

Ama aşağıdaki ürünler Allah için güzel ve pahalı :)

http://kolayurl.com/9db

http://kolayurl.com/9dc

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...