Jump to content

Mazda 323 Lantis

Ilgaz-p

Tavsiye Edilen Mesajlar

93 model 323 Sedan aracımı sattım ve lantis almayı düşünüyorum. temiz bir araç arıyorum.

temiz lantis bulmak zor fakat denk gelirse inşallah alacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

model yükselteceksen lantisten başkasını alma derim ben.

haklısınız da ama temizini bulmak zor. temiz olanda 14-15 ten bahsediyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer masrafsız sıfır gibi bir spor otomobil ,hemde mazda ismini taşıyan ,1.8 doch 130 küsür beygir bir araç kullanacaksan paranada kıyacaksın bu işler böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer masrafsız sıfır gibi bir spor otomobil ,hemde mazda ismini taşıyan ,1.8 doch 130 küsür beygir bir araç kullanacaksan paranada kıyacaksın bu işler böyle.

orası öyle de genelde temiz bulduğum araçlar hep otomatik
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağlık olsun bakınmak gerek , sabırla beklemek gerek, tanıdığın yerlere haber ver numara bırak satış sitelerini takip et muhakkak çıkar karşına güzel bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bu-kadar-temizini-bulmak-zor-kaza-yok-darbe-yok-74312956/detay bu araca bayadır bakıyorum site de klima da var fakat kilometresi yüksek  ancak bu kadar zamandır satılmamasının sebebi nedir diye düşünüyorum . 1 ay için de gidip bakacağım
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkeze iyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-lantis-masrafsiz-87531347/detay/

Araç sahibiyle konuştum araç servis bakımlı baskı balata vs. değişmiş sol çamurluktan sürtmesi var onun harici komple boyatmış km düşük  fiyat biraz pahalı fakat böyle dolu ve temiz bir araç bulmak ta zor en son 15.000 istiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağlık olsun bakınmak gerek , sabırla beklemek gerek, tanıdığın yerlere haber ver numara bırak satış sitelerini takip et muhakkak çıkar karşına güzel bir araç.

Ben 4 yıl bekledim,bu aracın temizini bulmak için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tavsiyeniz için teşekkürler.  99  model 1.5 lerede bakıyorum ancak önceliğim lantis

Lantis için 15 000 tl, üzerine çıkmayı düşündüğünüzde görüşelim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...