Jump to content

Plaka değişikliği...

utku
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

22

• Selman

8

• Mücahit

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hayırlı olsun.Neden gerek duydunuzki Utku plakayı değiştirmeye?

Sağol abi :) Hem plaka yabancı kalıyordu(06) hem de ruhsat işlemleri için... Biz arabayı 2. el almıştık da...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol abi :) Hem plaka yabancı kalıyordu(06) hem de ruhsat işlemleri için... Biz arabayı 2. el almıştık da...

Hımm 2. el aldıysanız iyi yapmışsınız değiştirmekle.Hem kendi memleketinde yabancı plaka iyi olmuyor iyi yapmışsınız değiştirmekle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun  :)

Sağol abi :)

En iyisini yapmışsınız Utku. Aklınızda kalmamış..Sanırım bu değişiklikten önce araba sizin üzerinize de değildi.

Evet abi değildi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Utkucum bi sizinkilere sorar mısın ne kadara malolmus plakayı degiştirmek??_baska bilenlerde yardımcı olursa sevinirim, elimdeki Malatya plakayı İzmir plakayla degişcem bu yüzden yapılacak işlemler ve tutar ne olur bilenlerden anlayanlardan ricam yol göstermeleri, babamdan gizli annemle çevircez çünkü bu işi babama soramıyorum o yüzden :D_sonra ben hallederim diyorda kac ay gecti sürekli erteliyor bir, ikincisi plakadaki harfleri kendi istegime göre ayarlatmak istiyorum babam hayatta ugrasmaz onla ne cıkarsa bahtına der gecer ;D_bu arada Volkan Abi bakalım bilen varmı ne kadar tutcagını, sonra sponsor arayıslarına gircem o işde hallolunca sana döncem abi istediğim plaka "M" ile baslıyor 8:)_hatta sölemiştim abi sanada şimdi burda acıklamıyorum ürpiz olsun ahaliye özelliklede Enes Abi ye :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...