Jump to content

Servise Gitmeye Korkuyorum, Sizce Gerek Var mı?

black_dynamic42
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

:dua:Arkadaşlar bir günde iki küçük kaza yaptım nazarmı oldu ne 

- arka tamponun köşesinde göçük,

- sol stop kırıldı,

- ön sağ çamurlukta göçük,

- çamurluk göçünce tamponu tutan zerzavatta tamponu salıverdi,

- kapıda belli belirsiz bi göçük var(bu aldığımdada vardı adam boyatmamış orjinali bozulmasın diye)

araba öyle modelli değil götürüyüm sanayiye diyorum,ama kıyamıyorumda seviyorum servise götürem diyorum.(konyada serviste yeni gelmiş,kapısından içeri girmedim henüz)autokinge götürdüm anasının nikahını istedi.. :dua: :dua: :dua:

sizce ne yapmalıyım

Edit : Başlık.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigortanız yokmu ?

Birde konu başlığında tamamı büyük harflerden oluşan kelimelerin kullanılması forum kuralları gereği yasaktır bilginiz olsun.

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stop lambasını servisten sormak lazım. Bugünlerde %20 indirimle beraber ucuz olabilir. Tabi en uygunu çıkma almak.

Diğer işlemler için ben olsam işinin ehli bir kaportacıya giderdim. Servislik bir durum değil bence.

Stop için değişik sitelerde de fiyat araştırması yapabilirsin. Öncelik çıkmacıda bulmak olmalı.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:dua:Arkadaşlar bir günde iki küçük kaza yaptım nazarmı oldu ne 

- arka tamponun köşesinde göçük,

- sol stop kırıldı,

- ön sağ çamurlukta göçük,

- çamurluk göçünce tamponu tutan zerzavatta tamponu salıverdi,

- kapıda belli belirsiz bi göçük var(bu aldığımdada vardı adam boyatmamış orjinali bozulmasın diye)

araba öyle modelli değil götürüyüm sanayiye diyorum,ama kıyamıyorumda seviyorum servise götürem diyorum.(konyada serviste yeni gelmiş,kapısından içeri girmedim henüz)autokinge götürdüm anasının nikahını istedi.. :dua: :dua: :dua:

sizce ne yapmalıyım

Dört ayda beş ileti !!

Bu performansa diyebileceğim şey; geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

8:)

Edit: Tamamı Büyük Harf Olan Başlık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigortanız yokmu ?

Birde konu başlığında tamamı büyük harflerden oluşan kelimelerin kullanılması forum kuralları gereği yasaktır bilginiz olsun.

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. :nazar:

çok saolun:) kasko yok malesef

birde büyük harf yasağından haberim yoktu.. dikkat ederim artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stop lambasını servisten sormak lazım. Bugünlerde %20 indirimle beraber ucuz olabilir. Tabi en uygunu çıkma almak.

Diğer işlemler için ben olsam işinin ehli bir kaportacıya giderdim. Servislik bir durum değil bence.

Stop için değişik sitelerde de fiyat araştırması yapabilirsin. Öncelik çıkmacıda bulmak olmalı.

Geçmiş olsun.

tavsiyelerinizi dikkate alacağım tşk  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Konu yeni bir konu değil arkadaşlar. Arkadaşımız problemi çoktan çözmüştür sanırım. Üzerinden 1 yıl geçmiş. Aşağıda ki diğer açmış olduğu konularında ki gibi. Arkadaşımız sonucu paylaşmayı, unutmuş olsa gerek. :krrsz:

http://www.mazdaclubtr.com/28660/cukurlar-korkulu-ruyam-oldu/msg471704/#msg471704

http://www.mazdaclubtr.com/30253/motor-ateslemiyor-ilgilecek-gonullu-servis-araniyor/msg492442/#msg492442

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diş hekimine gitmekten korkar gibi olmuş başlık... :)

Tespite , insanlığımdan utanarak güldüm. Rrrööaaagghh :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...