Jump to content

Kapı Camlarının Gevşekliği (626 99)

Montimpex
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımın kapı camlarının elle çektiğimde yukarı hareket ettiğini fark ettim..özellikle şoför kapısının camı yarıya kadar açıkken kapıyı hızlı kapattığımda tak diye sallanıyor..sizin mazda3 leriniz de de durum aynı mıdır? kapı camlarının bu kadar gevşek olmasını nasıl önleyebiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

camı tutan tırnaklardan biri düşmüştür. benzer bir olay corolla aracımda meydana gelmişti; serviste kapı içini açmışlar, kırılan tırnağı göstermişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sözkonusu olan bir tek camsa muhtemelen böyle bir şeydir ama birden fazla cam sözkonusuysa camların bir sebeple kırıldığı ve uygun olmayan daha ince camla değiştirildiği gibi şeyler geliyor aklıma...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Arkadaşlar, perki camlar yağmur topladığında veya buğu yaptığında indirip kaldırınca camınız temizleniyormu? benimkinde böyle bir durum olmuyor. camların gevşekliğinde mi kaynaklanıyor. diğer marka araçlarda camlar indirilip kaldırılınca camları temizleniyor.her sabah silecekle cam temizliyorum.biraz zahmetli oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

benim aracımda camı indirip kaldırdığımda tamamen temizlenmiyor ama damlalar  biraz azalıyor.en güzeli cam sileceği ile temizlemek.hem damlalar kuruyunca leke yapıyor.cam temizleme aparatıyla suyu tamamen sıyırabildiğim için araç daha temiz görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...