Jump to content

Lantis 2. ve 3. Vites Hızı?

Guest Gurme
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm mrb,Arkadaşlar lantisin 2 vites'de 110 veya 130, 3 vites'de 160 yaptığı doğrumu? yeni kullanıcısı olarak denemedim ama formda mutlaka konuya hakim olan vardır diye düşündüm..

Ayrıca gerçekten lantis farklı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir gece yarısı, İstanbul Çamlıca gişelerle Kartal Samandıra gişeler arasında, merak ettiğiniz sorunun cevabını bulabilirsiniz diye düşünüyorum. En iyi metod deneme yanılma metodur.  Sonuçta bir Lantis sahibisiniz, bu sorunun cevabını sizden çok Lantis aracı olmayanların merak etmesi lazım değilmi. :)

Sonuçları paylaşırsanız seviniriz. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir gece yarısı, İstanbul Çamlıca gişelerle Kartal Samandıra gişeler arasında, merak ettiğiniz sorunun cevabını bulabilirsiniz diye düşünüyorum. En iyi metod deneme yanılma metodur.  Sonuçta bir Lantis sahibisiniz, bu sorunun cevabını sizden çok Lantis aracı olmayanların merak etmesi lazım değilmi. :)

Sonuçları paylaşırsanız seviniriz. Teşekkürler.

Gözden kaçırdınız sanırım,Soruyu sorduğumda 1 haftalık lantis sahibiydim : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 haftada olsa, bir araca alışmak için, iyi bir süreç. Siz 31 Mayıs'ta aracı alıyorum diye bahsetmiştiniz, Lantis Elektikli Anten konusunda. Sanırım bir gecikme oldu aracı almanızda.

Tabi biz forum üyeleri olarak yolu ve zamanı bulmanıza yardımcı olamayız ama, eminim Lantis kullanıcılarından cevaplar gelecektir.

Ama konu başlığınız "Lantis" tek başına dikkat çekmiyor olabilir. Lantis 2.vites'de 110 veya 130, 3 vites'de 160 yaptığı doğrumu? şeklinde bir konu başlığı olsaydı daha çok dikkat çekerdi sanırım.

Gelişmeleri paylaşmanızı bekliyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 haftada olsa, bir araca alışmak için, iyi bir süreç. Siz 31 Mayıs'ta aracı alıyorum diye bahsetmiştiniz, Lantis Elektikli Anten konusunda. Sanırım bir gecikme oldu aracı almanızda.

Tabi biz forum üyeleri olarak yolu ve zamanı bulmanıza yardımcı olamayız ama, eminim Lantis kullanıcılarından cevaplar gelecektir.

Ama konu başlığınız "Lantis" tek başına dikkat çekmiyor olabilir. Lantis 2.vites'de 110 veya 130, 3 vites'de 160 yaptığı doğrumu? şeklinde bir konu başlığı olsaydı daha çok dikkat çekerdi sanırım.

Gelişmeleri paylaşmanızı bekliyoruz. :)

1.2 gün uzadı,ben yuvarlak hesap olarak bir hafta dedim : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

3.viteste 5 kişi ile birlikte 165 km hızı kesiciye girmeden aheste aheste yaptım sıkıntı yok  :hi:

NOT: Atiker LPG kiti ve Opet Aygaz EuroLPG işbirliği ile yaptım bunu.birde benzin ile deneyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. Vites 70 2. Vites 120 km gördüm ayrıca gazda 200 e zorlanmadan çıktım geçen hafta kartaldan yalovaya gittim otobanda genelde 160 ın altına düşmeden gazda 18 kuruş yaktı arabamı çok seviyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim araç 28 kuruş civarı yakıyor,sizin ölçümünüzde bir sorun olmasın..

Şehir içinde bu değer gayet normal ama... Ölçüm yaptığınız ortamlar değişken olduğu sürece rakamlar bir birinden farklı çıkar...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...

1.80 kuruş denilince acaba benim araçta sorunmu var diye düşündüm..

Abi biraz geç oldu ama yazın yakıt oranları öyleydi gazı 1.98 den alıyordum İstanbul Kartaldan   

Tekirdağ Marmara Ereğlisine gidip geldim 55 tl yaktı gidiş 320 km gidiş geliş, Kartaldan Yalova Çınarcık'a gittim körfezi dolaşarak 38 tl yaktı bu oranları yola çıkmadan depoyu doldurup gittiğim yerde tekrar doldurup dolduğu fiyata yaptığım kmyi bölerek buldum 18,75 kuruş yakmıştı :) bu aralar gaz pahalı ve şehir içinde ortalama 33 - 35 kuruş yakıyorum hatta 100 kmde 16-17 litre yakıyor normal midir bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi biraz geç oldu ama yazın yakıt oranları öyleydi gazı 1.98 den alıyordum İstanbul Kartaldan   

Tekirdağ Marmara Ereğlisine gidip geldim 55 tl yaktı gidiş 320 km gidiş geliş, Kartaldan Yalova Çınarcık'a gittim körfezi dolaşarak 38 tl yaktı bu oranları yola çıkmadan depoyu doldurup gittiğim yerde tekrar doldurup dolduğu fiyata yaptığım kmyi bölerek buldum 18,75 kuruş yakmıştı :) bu aralar gaz pahalı ve şehir içinde ortalama 33 - 35 kuruş yakıyorum hatta 100 kmde 16-17 litre yakıyor normal midir bilmiyorum :)

Gurme arkadaşımız artık aramızdan ayrıldı. Kendi isteği ile forumdaki üyeliğine son verdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...