Jump to content

323 Hb Orjinal Haline Dönüyor

NoooFearrrr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar dünden ber kaportacıda arabamla uğraşıyorum ufak tefek taş çarpmalarından dolayı boya işleri vardı hem onları yaptırıp hemde spoiler vede kaput havalandırmayı monte ettirmeyi düşünüyorum ama bir sorun var aracı bana satan arkadaş tampon eteklerini gövde rengine boyatmıştı bende alalı belli öle biniyodum biliyosunuz 323 hb lerde o bölümler orjinalinde mat siyahtır. dün bir baktım önden atan boyaların hepsi bu bölümden atmış yani boya alt kısımda iyi tutmuyor astar atılmamış daha önce boyanırken bende hemen karar verdim altı komple temizleyip gene orjinali gibi siyah bırakacam , zaten boya kendiliğinden dökülüp geliyor.hafta sonuna inşalah bitiririz fotoları bırakırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar işte karşınızda orjinal 323 HB  :nazar:;D8)

[smg id=7658]

[smg id=7657]

[smg id=7656]

[smg id=7655]

[smg id=7654]

[smg id=7653]

[smg id=7652]

[smg id=7651]

[smg id=7650]

[smg id=7649]

[smg id=7648]

[smg id=7647]

[smg id=7646]

[smg id=7645]

[smg id=7644]

[smg id=7643]

[smg id=7642]

[smg id=7641]

[smg id=7640]

[smg id=7639]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tek şey gözüme olumsuz geldi, o da; arka sütunda bulunan 323 ibaresinin altındaki kırmızılık, aracın hiç bir yerinde yokken sadece orada bu rengin bulunması tezat oluşturmuş bana göre...

Allah kaza bela vermesin, kem gözlerden saklasın.

Bu modelde bu temizlik ve dirilik daha ne olsun.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos abi fotoda öle gözüküyor ama çok spor bir hava veriyor bu arada arkadaki stoplarla vede benim ismim aynı renk ayrıca jantların içi kampana vede disklerin olduğu bölümler kırmızı tabii fotoda farklı gözükebiliyor ,ayrıca iyi dilekler için teşekkürler saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos abi fotoda öle gözüküyor ama çok spor bir hava veriyor bu arada arkadaki stoplarla vede benim ismim aynı renk ayrıca jantların içi kampana vede disklerin olduğu bölümler kırmızı tabii fotoda farklı gözükebiliyor ,ayrıca iyi dilekler için teşekkürler saygılar.

Fotoğrafta; fren kaliperleriyle kampanalardaki kırmızılığı fark edemediğim için öyle yazmıştım...

;)

Allah kaza bela vermesin.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veli arkadaşımın düşüncelerine bende biraz ilave edeyim. Arkada GLX 1,6, Tampondaki Gürhan, Yakıt kapağındaki Mazda yazısı ve Logosu, arka sütundaki kırmızı şeritle beraber 323 yazılarını kaldırsan bence daha şık duracak. 

Arka camda Mazdaclubtr sticker'ı herhalde, ön sol ve sağ çamurlukta GLX, ön kapılarda da yazı var okuyamadım ama Mazdaclubtr'mi oda. Aracın ön panjurunda Mazda yazısı. Yani toplamda aracın her yerinde bayağı bir yazı var. Sonuç olarak bence gözü yoruyor.

Direksiyon simidinde soyulmalar var sanırım. O yüzden öyle bir kılıf kullanıyorsun galiba. Bilmiyorum bulunduğun yerde direksiyonu deri kaplatıp, spor güzel bir dikişle çok güzel durur. Aynı şekilde Vites kolu ve körüğünü aynı yerde yaptırabilirsin.

Senin beyaz kelebek, sade şekilde daha güzel ve asil durur bence. Sevgiler saygılar Gürhan'cım. Kendine de beyaz kelebeğine iyi bak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Katılıyorum...

önerilerinizi bazı açılardan haklı buluyorum ama burada mazda ismini bile duymayanlar var en azından bu harika dizayna vede görüntüye sahip aracın markasını hangi tarafından bakarlarsa baksınlar öğrenmelerini istiyorum, site sitickkerları ekstra ona diyecek yok çokta soran oluyo bende steye davet ediyorum vede mazda konusunda hertürlü bilgileneceklerini sölüyorum. gelelim diğer mevzulara yanlardaki kırmızı bantları siyah etmeyi düşündüm ama kampana vede kaliperler kırmızı olduğundan uyum sağladı değişmedim hemde kırmızı vede beyazın uyumunu severim bide şu husus var sonuçta bu işler biraz zevk işi ama inanın burada hayran kaılıyolar araca tabii fotodan bakmak başka gerçeğine bakmak başka o açıdanda farklılık oluşuyor. direksiyonda hiçbir şekilde soyulma falan yok zaten sıfır gibi duruyo ben yıpranmasın diye yumuşak deriden çok kaliteli bir simit kılıf taktım, keşke dediğiniz gibi deri kaplama yaptırabilseydim ama burada o işi yapacak kimse yok malesef.. kıymetli önerileriniz vede fikirlerinizi paylaştığınıdan dolayı teşekkürler,

mazdacan kardeşimede selamlar, arabayı ben samsun bafradan aldım vede plakası çok hoşuma gitti değişmedim ölede kalacak.

fakat danışmak istediğim bir konu daha var gündüz ledlerinin olduğu bölüm hariç ön panjuru aydınlatmayı düşünüyorum led döşeyerek, fakat ledlerin ampülleri ,yani böle nokta nokta hiç gözükmeyecek içe kısma döşeyip sadece ışığının hafiften sızmasını sağlayacam ,yakışırmı sizce. ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gürhan önemli olan senin beğenmen. Sonuçta bu zevk meselesi , otomobil modifiyesi bir hobydir. Sen bundan zevk alıp mutlu oluyorsan gerisi hikaye.

Bir dönem Antalya tayin işi vardı senin o ne oldu. Antalya'ya gidersen eğer orada deri kaplatma olayını yapabilirsin bence.

Led olayına gelince, yine benim fikrim girme derim. Çünkü kullanmakta olduğun aracın dış dizaynı o kadar güzelki hiç eskimiyecekmiş gibi. Halen çok alımlı ve  dikkat çekici. Senin otomobilin şarap gibi yıllandıkça daha bir değer kazanıyor. Aracının eğimli ön yapısı, açılıp kapanan farlardan dolayı Led güzel durmaz, sırıtır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ilhan bey benim dilekçem falan üst yazımla birlikte vangölü elektirk dağıtım  a.ş. nın şirket müdürlüğünde bekliyor yani vanda, bende birilerinden ricacı oldum talimat versinler yazımı yazsınlar diye bakalı  haber bekliyorum. bizim kurumda işler öle yürüyor malesef, :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizin araçtaki motor çok daha dolu duruyor daha önce fotosunu görmüştüm enjeksiyonlu motorların sizin aracınızın motoruda benim hoşuma gidiyor; hatta bir ara çıkma olarak tüm enjeksiyon sistemini bile buldum ,bende arabamı enjeksiyonlu yapacaktım sonradan vazgeçtim bir arkadaşın tavsiyesi üzerine.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...