Jump to content

1998 1.5 mazda familia sağ dikiz aynası

ustahayat

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aynen bana da lazım, benden önceki sahibi kırık bölümlerini eritip yapıştırmış işte, ama ayna içerden kumanda edilmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimkide araba yıkama fırfırında kırıldı...buralarda zonguldaklı bir arkadaş bende var diyordu. mesaj attım kendisine ama cevap gelmedi...Zem78 di herhalde...buralardaysa ses versin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende vardır.Bana istediğiniz parçaları aracınızın modelini yılını ve iletişim bilgilerinizi yollayın.İyi Günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynayı buldum arkadaşlar...ilginize teşekkürler

Aynayı buldum demekle olmuyorki bu iş. O zaman forumun ne anlamı kaldı. Siz bilgiyi aldınız, aynayı buldunuz, forumada güle gülemi. Nerden ne şekilde buldunuz, ürünün özelliği, fiyatı vs. bu bilgileri paylaşmanız lazımki sizden sonraki başka ihtiyacı olan arkadaşın işi görülsün.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir yere gittiğim yok arkadaşlar burdayım...Aynayı bursa'dan getittirdim. Hangi dükkandır hangi firmadır bilmiyorum ama en yakın zamanda öğrenip sizlerle paylaşacağım...Yalnız şöyle bir sorun var ayna arabaya olmadı...geri göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

benimkide araba yıkama fırfırında kırıldı...buralarda zonguldaklı bir arkadaş bende var diyordu. mesaj attım kendisine ama cevap gelmedi...Zem78 di herhalde...buralardaysa ses versin

bende hala var mesaj attım özelden .

girmediniz heralde foruma...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

selam arkadaşım bursadan alko otomativ sag ayna ihtiyacın varmış elimde var cep 0532 508 74 14 ulaşınız iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...