Jump to content

Renk Kodu (Mazda 3)

Negative
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Park Halinde Duran arabaya artık veletmi deyim bilmiyorum  :kafa:. tam mazda ambleminin oraya birşeyle vurmuşlar kırmızı izi kalmış temizlenince gördüm boyasını da çıkarmış az birşey,rutuş boyası çıkarıcam ama bir türlü boya numarasının yazdıgı yeri bulamadım.Nerde yazdıgını bilen yardımcı olursa sevinirim. :(

Konu Doğru Yerdemi Bilmiyorum yanlış yere açdıysam kusuruma bakmayın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar 2011 model mazda 3 aracımın tam renk kodunu nasıl öğrenebilirim. Araç yanımda değil aklımda kalan lastik havasının yazdığı yerde sanki renk ile ilgili bir ibare vardı. Aracın rengi alüminyum gri.

Herhangi bir boyacıda vernikli metalik boya hazırlatmak için bu kod yeterli olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracının rengi 38p. ancak bu renk kodunun 20 çeşit versiyonu var. aracın tonuna bakarak hazırlanması gerekiyor. o yüzden boyacıya 38p diye hazırlatacağınız boya sadece ufak taş izlerini rutuşa yarar. arabayı boyatmaya kalkarsanız sırıtır.

ama aynı renge bisikletinizi boyatacaksanız 38p vernikli kardırın gitsin... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilgi için teşekkür ederim Okan Bey.

Evet sadece taş izleri kapatmak için kullanacağım sadece, bunun için sırıtmaz değil mi?

Bisiklet de boyarım eğer kalırsa:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet sadece taş izleri kapatmak için kullanacağım sadece, bunun için sırıtmaz değil mi?

O renk ile soba da boyayabilirsin,tabi artarsa...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rötüş için problem olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Black Pearl Clearcoat    16W

Velocity Red Mica Tricoat    27A

Copper Red Mica Clearcoat    32V

Crystal White Pearl Tricoat    34K

Celestial Blue Metallic Clearcoat    38J

Gunmetal Blue Metallic Clearcoat    38L

Aluminum Metallic Clearcoat    38P

Graphite Metallic Clearcoat    38R

Benimki 38R olmalı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bende rötuş yaptıracam, renk tonu tam tutmadı, acep benim yavrunun renk kodu nedir. Renk titanyum gri.

şase numaranızı mail atın. bakıvereyim. 3 farklı koyu gri var mazda3 BK lerde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

oto boyası satan yere arqbanla git boya numarısını onar bulur,yada model ve renginden onlar bulur,zaten ''komputer'' de model ve rengi bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Park Halinde Duran arabaya artık veletmi deyim bilmiyorum  :kafa:. tam mazda ambleminin oraya birşeyle vurmuşlar kırmızı izi kalmış temizlenince gördüm boyasını da çıkarmış az birşey,rutuş boyası çıkarıcam ama bir türlü boya numarasının yazdıgı yeri bulamadım.Nerde yazdıgını bilen yardımcı olursa sevinirim. :(

Konu Doğru Yerdemi Bilmiyorum yanlış yere açdıysam kusuruma bakmayın..

Kaputun altında olması lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...