Jump to content

Mazda 3 ile 220km+ 5 kişi ile :)))

polatpolat28
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim aracımda da her zaman 10-15 Km arası navigasyonla fark oluyor. Bende aracınkine güveniyorum, aksi taktirde Antalya ve Ayvalık seyehatlerimde ceza yiyip dururdum. Navigasyonun hızını dikkate alsaydım eğer. :)

Aynı navigasyonu daha önce opel astra ile denemiştim böyle belirgin bir fark yoktu. Aslında ben de aracınkine güvenirdim ama benim aracın göstergeleri biraz tuhaf  :krrsz:

depoyu doldurduğumda yakıt göstergesi şaşıyor, iki çizgilik daha fullden fazla gösteriyor. ışık yandıktan 10 km kadar sonra yakıt bitip yolda kalmıştım  :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3' ün gördüğü son hızlar bunlar bazıları bu hıza çıkamadan takılıyor 220km\h iyi bir sonuç Yolun durumu nasıldı ?

İbre zaten  230 ve araba 220 yapıyorsa motor çok iyi demektir. Motor harici birde balata olayı vardı sanırım, buda zamanla değiştirilmesi gereken parçalar içerisinde.

Yola gelince, burası çukurova ve yokuş yok her taraf düz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bayram tatilinde Ayvalık-Cunda-Sarımsaklı-Şeytan Sofrası-Patriça-Altınoluk taraflarındaydım hiç bir sorunla karşılaşmadım. Navigasyondaki program/harita ile ilgili bir durum ve güncellenmesi ile ilgili bir durum bu. Aynı şekilde İstanbul'da bu güne kadar bir kere sıkıntı yaşadım, oda Taşdelen/Çekmeköy tarafında. Oda yeni bir alt geçit-üst geçit şeklinde yol yapılmış. Yeni olmasından dolayı haritada gözükmüyordu. Onun haricindekilerin hepsi nokta atışıydı diyebilirim.

Maşallah nereleri gezmişsin hocam :) Yakıt sorun değil galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Sevgili hız düşkünü arkadaşlarım;

Yollar ikiye ayrılır. 90 km hız "işte bu sınırdır". 90 km hızla istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. 90 Km + dan sonra ahir hayatının kapıları görünmeye başlar. Bir anlık heyecan için lütfen lütfen kendinizi ve size bağlı olan insanları düşünün. Allah kimseye gereksiz olaylar yüzünden göz yaşı bile damlattırmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Açıkcası aşırı hıza bende laf ediyorum 196kmde resim paylaştım hız bir tutku ve bazen bile bile tutkularımıza yenik düşüyoruz hepimiz biliyoruzki hız tehlikeli emanet canlar taşıyoruz yolda yapacağımız her yanlış hiç tanımadığımız belkide onlarca hayatı değiştirecek ama bir an geliyorki önüne geçemiyoruz!

İnsanız sonuçta ama ALLAH hiç kimseye yolda araçta bir kötülük nasip etmesin bizde iradeli olmaya çalışalım Huzurlu bir yaşam için.

Ayrıca lastik ebatı yada jant boyu değiştiğinde km saatinin ayarı kaçar ayarlanması gerekir yoksa farklı kmler gösterin. çoğunluklada olduğundan fazla yapıyormuş gibi gözükür ;)

birde şöyle bir fabrika oyunları vardır tescilli accent era 2011 model dizellerde neredeyse 20kmye varan bir yüksek hız gösterme olayı vardır sen 200 sanarken 180den fazla gitmiyordur araç mesela..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevgili hız düşkünü arkadaşlarım;

Yollar ikiye ayrılır. 90 km hız "işte bu sınırdır". 90 km hızla istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. 90 Km + dan sonra ahir hayatının kapıları görünmeye başlar. Bir anlık heyecan için lütfen lütfen kendinizi ve size bağlı olan insanları düşünün. Allah kimseye gereksiz olaylar yüzünden göz yaşı bile damlattırmasın.

+1

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...