Jump to content

Yeni Teyp 323 (89-94)

burak760
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba abilerim önceki gün teyp almaya kara verdim çünkü 2000 li yıllarda kalma kamasonic marka cd soksan bile zorzor cdyi içine alıyor o derece kötü bi teyipimiz wardı :) ve sonra baktım ki olmuyor nette biraz araştırma yaptım ve bana uygun olan kafama yatan pioneer marka deh-6350sd yi almaya karar verdim sonrada sipariş ettim nihayet dün geldi ve yanın da iki tane sipariş verdiğim  kapılar için pioneer ts-g1643r hoparlörlerde geldi çok mutluyum bugün sabahleyin inş. takıcam  :egy: bunu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim :) vede uygun seçim yapmışmıyım ? :) ve de resimleri göstereyim size

Bunlar teybin resimleri

PIONEER-DEH-6350SD-2011-MODEL-SD-USB-GIRISI__37238776_0.jpg

img5450z.jpg

Bunlarda hoparlörlerin resimleri

B002KOME7G-1.jpg

Pioneer-TS-G1643R-16cm-hopalor-180W-2-WAY__29235822_1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güle güle kullanın güzel cihazlar bende sony marka almıştım yakın zamanda xplod kapılarıda alpine arka hopörler pıoneer çok güzel bir ses uyumu var anfi ve bas olmadıgı halde baya tatmin ediyor.Eminim sizde eskisinden sonra baya bi müzik dinleme keyfi yaşarsınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle sağal abim :) bende kapılara daha iyi bişey alcaktım ama şu cama çarpma sorunu olduğu için arkası kısa olanlardan bunu tavsiye ettiler bende mecburen almak zorunda kaldım :( gönül isterdiki daha güçlüsü olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...