Jump to content

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun. Bizlere bugün bu çoşkuyu  yaşatan devlet büyüklerimize ayrıca teşekkürler...  :)

--

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TBMM Başkanı Cemil Çiçek başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir'i ziyaret etti. TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM İdare Amiri ve BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık ile bazı bakan ve milletvekilleri Aslanlı Yol'dan geçerek, Atatürk'ün mozolesinin önüne geldi.

Çiçek'in, Atatürk'ün mozolesine "TBMM Başkanı" yazılı çelengi koymasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Heyet daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. TBMM Başkanı Çiçek, Anıtkabir özel defterine şunları yazdı: "Aziz Atatürk, İlk Başkanlığını yaptığınız Türkiye Büyük Millet Meclisinin 94'üncü açılış yıl dönümünde huzurunuzda bulunmanın heyecanını yaşıyoruz. Öncülüğünüzde açılan Meclisimiz düşmanı ülkemizden kovmuş, Cumhuriyetimizi kurmuş, ve milletimize onurlu bir tarih bırakmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu yılın en eğlenceli günlerinden biriydi bence :D Sabahki o minik akıllı bıdıkları misket , kafkas , horon yada modern dans yaparken görünce mest oldum hepsini yanaklarından ısırasım geldi , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bende kutluyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

1ec1c16d8f5449c97d4405c3e3792215.jpg

Küçük Hanımlar Küçük Beyler”

Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız.

Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz.

Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek,

Ona göre çalışınız.

Sizlerden çok şeyler bekliyoruz!

M. Kemal ATATÜRK

Ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun ...

Çok güzel yapmışlar :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...

Sevdiklerimizle ve en önemlisi çocuklarımızla birlikte bir bayram ve tatil geçirmeniz dileğiyle.

Yaşasın 23 Nisan. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Fotifoti :

Neşe doluyor insan ) 

Beni bir günlüğüne admin yapın ;D @İlhan

23 Nisan bayramı kutlu olsun. 

Gerçi çoçuklara ve çoçuk kalabilenlere her gün bayram.

Foti Admin yaparlarsa seni ne yapacaksın çok merak ettim doğrusu? Şu konuyu netleştirelim @İlhan hocam. 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

image.jpeg.22b611cc84d4f55ba9af792395b070d8.jpeg

100 yıl önce, 23 nisan 1920 yılında, saray egemenliğinden, millet egemenliğine kavuştuğumuz, 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı tüm ülkemize kutlu olsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...