Jump to content

Mazda Ozan Otomotiv (Altunizade - Üsküdar)

mazda_aykut
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Maalesef sitenin azizliğinden liste muntazam olamadı , muhtemelen link sayısı sınırlı arkadaşlar.. Tam listemizi dilerseniz http://www.ikincielmazda.comdan görebilirsiniz..

Sitenin azizliğinden değil abi :) İlanın birinin sonuna koymamışsın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitenin azizliğinden değil abi :) İlanın birinin sonuna koymamışsın 

Benim kendi listemde var ama koyunca görünmüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Ozan Otomotiv 2.El Araç Listesi Güncellemesi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

Fiat Linea, Renault Clio Grandtour, Toyota Yaris ve Renault Laguna marka araçlarmızın fiyatları güncellenmiştir bilginize..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

2009 Mazda BT-50 2.5TD Çiftkabin 4x4 49.000 km Siyah Manuel Vites , 2007 Kia Sorento X-Force Prestige CRDI 162.000 km Füme Otomatik Vites ve 2011 Mazda 3 Impressive HB 44.000 km Beyaz Otomatik Vites araçlarımız listemize yeni eklenmiştir bilgilerinize sunarım arkadaşlar.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 Mazda 3 Touring Hatchback 61.000 km Galaksi Gri Manuel Vites ve 2005 Mazda 3 Dynamic Sedan 95.000 km Şampanya Otomatik Vites LPG'li listemize eklenmiştir. bilginize sunarım arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Listemize daha önceden eklenen 2007 Kia Sorento X-Force Prestige CRDI 162.000 km Füme Otomatik Vites ve 2000 Volkswagen Polo 1.6 195.000 km Kırmızı Manuel Vites araçlarımız satılmıştır. 

2010 Dacia Sandero DCI Ambiance 143.000 km Füme Manuel Vites , 2011 Mazda 3 Impressive Sedan 44.000 km Beyaz Otomatik Vites aracımız listemize yeni eklenmiştir. Bilgilerine sunarım arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1997 Renault Laguna RXE 169.000 km Beyaz Otomatik Vites LPG li aracımız satılmıştır arkadaşlar bilgilerinize sunarım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005 Honda Accord 2.4 Executive aracımız satılmıştır

2009 Mazda 2 Fun 1.5 65.000 km Yeşil Otomatik Vites listemize eklenmiştir, yakın zamanda ilanı verilecektir, bilgilerinize arkadaşlar.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selam size sahibinden.com adresinden ulaştım burdan da yazayım istedim  ^-^  sabırsızlıkla astina ilanınıza fotoğraf eklemenizi bekliyorum. 

iyi seneler bol satışlar  O0  O0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2009 Mazda 2 Fun 1.5 65.000 km Yeşil Otomatik Vites
2010 Mazda 3 Touring Hatchback 61.000 km Galaksi Gri Manuel Vites
2009 Mazda BT-50 2.5TD Çiftkabin 4x4 49.000 km Siyah Manuel Vites

Araçlarımız satılmıştır.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10+ yaşında araç 95.000 de. Baya az kullanılmış. Allah yeni sahibine bağışlasın ;)

Teşekkürler Burak abi evet yılda 9000 km ortalaması gerçekten az.. Öğretmenler işi biliyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...