Jump to content

Mazda Logo ve Yazılı Ön Koltuk Kılıfları..

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet beyler buda yeni çalışmam kılıf kumaşlarını özel olarak getirttim diktirip kenarlara mavi iplik çekildi,sonra internetten vektörel logo bulup transfer baskı yöntemiyle bastırttım sizce nasıl olmuş?Kılıflar tek parça altları lastikli çok bol diyen arkadaşlar olabilir ben özellikle böyle yaptırttım döşeme gibi değil yani,bu sayede istediğiniz zaman 2 dakikada çıkıyor.Neden böyle bir şey yaptırdın derseniz hem koltuklar kirlenip aşınmıyor hemde logolarla beraber ön koltuklardaki kılıflar gerçekten çok şık ve hoş bir görüntü oluşturuyor.

p1000724w.jpg

p1000723e.jpg

p1000722ml.jpg

p1000721e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[smg id=7654]

benim kılıflarım gibi serme klıf yapıp üstüne logo daha güzel olurda sanırım zaten bende bu fotoları gördükten sonra öle yapmaya karar verdim siyah renk kaplayacam vede üstüne mazda logosu. unutmadan bu şekilde bol olması güzel olmamış tam oturttsaydınız daha hoş dururdu genede güzel çalışma fikir açısından.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahsi fikrim kılıflar hic olmamıs sankı kontuklarınızda sorun varda onları gizliyorsun gibi olmus logonuz guzel ama daha ufak baskı yapsaydınız daha iyi olurmus  ama zevkler ve renkler tartısılmaz misali hayırlı olsun gule gule kullanın :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serkan zoom-zoom yazısının fontu eski. Bir de üzerine yapıştırılan logo çok sırıtmış. Oğuzhan'a katılıyorum, iç mekanın çekiciliği azalmış.

Belki şu tarz, gergin ve koltuğu saran bir şey olsa daha iyi olurdu

images?q=tbn:ANd9GcRMcFzNh088He4uav6npT1cjg4ggJKwZ9WWNAC9FVfLqrJQ7w9M2_1g6B3p

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hani servislerde araç kirlenmesin diye kılıf takıyorlar yaa 

hah işte öyle olmuş :)

logo ise şimdilerde yeni moda başladı "körün gözüne çomak sokar gibi"

örnek lacoste ve polo tişörtlerde logoları büyüttüler ya

aynen öyle

umarım çok sert olmamıştır eleştirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bu kadar beyeneceğinizi tahmin etmemiştim :) Dediğim gibi döşeme gibi görmeyin bunu sadece  kılıf fotoğraflarda biraz tuhaf çıkmış olabilir,zaten birazcık bol olmassa bu sefer koltuğa geçmez burak abinin gösterdiği fotoğraf döşemeye nakış yapmışlar bana göre tam bir felaket yani.Ben genede sizin için yarın terziye tekrar gidip biraz daha germesini istiycem bakalım olacakmı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ya ben de aracıma kılıf aldım ama sonradan vazgeçtim gibi oldum. neden mi? e koltukta hava yastıkları var, koltuğun sağdan soldan ayar düğmeleri var. boşuna mı aldık acaba :D kullanan var mıdır benim aractan olup?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık ama genel yorumlara ben de katılılıyorum, görselliği yok etmiş.Birde logo terlemeye yol açmazmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bu kadar beyeneceğinizi tahmin etmemiştim :) Dediğim gibi döşeme gibi görmeyin bunu sadece  kılıf fotoğraflarda biraz tuhaf çıkmış olabilir,zaten birazcık bol olmassa bu sefer koltuğa geçmez burak abinin gösterdiği fotoğraf döşemeye nakış yapmışlar bana göre tam bir felaket yani.Ben genede sizin için yarın terziye tekrar gidip biraz daha germesini istiycem bakalım olacakmı.

Hakkınızdaki olumsuz yorumlara katılmamak mümkün değil(kılıf hakkında)  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hani servislerde araç kirlenmesin diye kılıf takıyorlar yaa 

hah işte öyle olmuş :)

logo ise şimdilerde yeni moda başladı "körün gözüne çomak sokar gibi"

örnek lacoste ve polo tişörtlerde logoları büyüttüler ya

aynen öyle

umarım çok sert olmamıştır eleştirim

Uzun zamandır göremiyorum sizi formda(benmi kaçırıyorum)?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Serkan ne yaptın bu kılıfları gerdirdin mi ? Bak halen o kılıflar duruyorsa ben geriliyorum ona göre. :) Bu konu benim gözümden kaçmış..Yoksa dilimden düşmezdin Serkan'ım.  Google amcama Mazda koltuk logosu diye sorunca. Bu konu çıktı karşıma. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...