Jump to content

Astina'ya Tablet

Kadirx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bugun aracıma tablet montajını yaptım harika oldu resim cekemedım ama

gereklı malzemeler

*tablet (A101 den 207/5 taksitle aldım

*invektör 60/3 taksitle aldım

maliyet 267

doubleden daha ucuz ve daha guzel bu konuda yardım almak isteyen ve ya soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim tecrubeye dayalıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende tablet alıp araçta da multimadia , navigasyon özelliğinden faydalanmayı planlıyorum ama hangi tablet alacağıma karar veremedim hala. Samsung HTC veya Asus ve de kaç inç olacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

genelde araclarda 7inç dır senın koymak ıstedıgın yere göre degişir yani navigasyonda kullanacaksan gps lı tablet alman gerek fiyat yuksel ama yada vın alacaksın herseyını kullanacaksın tableti ucuza almış olursun gps ozellıgı olmadıgı ıcın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet o da olsun bu da olsun deyince uçup gidiyor fiyat. galiba 1000 civarı gps li wifi li bir cihaz almayı düşünüyorum. Askı aparatı ile ön taraflarda radyonun önüne doğru sarkacak şekilde düşünüyorum camdan ziyade.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

internetin warsa yada androıdlı bı telefonun varsa onunda ınternetini kullanabilirsin tabiki

tesisatci bi arkadaşımın dukkanında montaj yaptım ugraştım arkadaş bile işimize balta vurdun dedı

şöyle bi sorun war sadece anfi şart yada auxlu bi teyp anfi olursa bass kontrol gibi bi cihaz arkadaşın dukkandakı unıversaldı 1tane vardı sadece sesi tam acmıyordu %40 gibi kalıyordu onun için mecburen teyp kaldı ama şimdılık sadece kaliteli bi bass control bulmam gerek unıversal olanından o zaman teype gerek kalmayaca bide on tarafda musaıt bı yere dugme koyarak anfiyi manuel olarak acılacak

bu zamana kadar neden yapmadım bunu diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Multimedia cihazları dobule din diyede geçiyor.

Bende ilk evvela multimedia düşündüm ama aynı paraya iyi bir tablet (Samsung HTC gibi) benim istediğim ihtiyacı karşılıyor dedim hem de mobil oluyor. O yüzden tablete karar kıldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

şimdilik montaj böyle normalde altındakı teyp ve sati sokut gereklı işlemlerı yaptım kablo vs hiç bişey gözukmuyor velakin ses acma kapatma için potanslı (bass kontrol unıversal tip) bulamadım bulunca zaten direk orta gövdenın altında kalıyor havalandır kapanmiş olmuyor belki %10-20 oranında hava akışını etkiliyor olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

sadece tablet kullanarak müzik olayını çözebiliyormuyuz ? benim aracımda anfi subwoofer kompenantlar mid seti vs. var. teyp eski double din kalitesi vs güzel ama teypte aux cıkısı usb falan yok malum. cakmaklıkla idare ediyorumda şimdi bi dönüştürücü alsam 150-200 falan gördüğüm kadarıyla cd changerler. o yüzden indash ikinci el bi teyp alayım daha iyi dedim 350-400e. ama tablet bunları karşılıyorsa 0 tablet alırım. bass control de var elimde ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sadece tablet kullanarak müzik olayını çözebiliyormuyuz ? benim aracımda anfi subwoofer kompenantlar mid seti vs. var. teyp eski double din kalitesi vs güzel ama teypte aux cıkısı usb falan yok malum. cakmaklıkla idare ediyorumda şimdi bi dönüştürücü alsam 150-200 falan gördüğüm kadarıyla cd changerler. o yüzden indash ikinci el bi teyp alayım daha iyi dedim 350-400e. ama tablet bunları karşılıyorsa 0 tablet alırım. bass control de var elimde ayrıca.

Bunu ben de merak ediyorum. Aux girişi olan bir teybe tablet doğrudan bağlanabilir mi acaba? Mantıken olabilir gibi geliyor bana. Ama aklıma takılan yanı şu, (daha önce navitech navigasyon cihazım için de aynısını düşünmüştüm)  kulaklık çıkışı kaç ohm ve aux girişi kaç ohm olmalı? yani tabletin ses çıkışıyla aux girişi voltaj, ohmaj gibi konulardan uyum sorunu yaşatır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar belki yardımcı olabilir.

benim araçta orjinal aux girişi var üstelik bunu kablosuz bir cihazla  tele bağlayabiliyorum. telefondaki her türlü ses ve uygulama sesi hoperlörden duyuluyor. hatta bu tür kullanımlarda telefon geldiğinde de eğer düşük hızlardaysanız misal şehir içinde gayetlen güzel telefon konuşması da yapabiliyorsunuz.

konuyu aslında buradan .inceleyebilirsiniz..

belki işe yarar başlıktaki kimi linklere de bakınız efenim

http://www.mazdaclubtr.com/topic/20916-aux-bluetooth-adapt%C3%B6r%C3%BC/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...